Satılık 7 oyunlu Steam hesabı

İki tane arkadaşımıza başarılı şekilde satış yapıldı.
Satış devam ediyor. Stok sorunsuz.
Satışlar devam ediyor. Stok sonsuz. Hesaplarda hiç bir sıkıntı çıkmaz, hesabın asıl sahibi benim başka bir yerden alıp size satmıyorum.

İki tane arkadaşımıza başarılı şekilde satış yapıldı.
Satış devam ediyor. Stok sorunsuz.
Satışlar devam ediyor. Stok sonsuz. Hesaplarda hiçbir sıkıntı çıkmaz, hesabın asıl sahibi benim başka bir yerden alıp size satmıyorum.

Just Cause 3 DLC var mı?

Just Cause 3 DLC var mı?

Hocam yok sanırım. Eğer buradan bakılmıyorsa nereden bakılıyor hocam?

1618129894048.png

Satışlar devam ediyor. İki arkadaşa sorunsuz bir şekilde satış yapıldı. Stoklar sınırsız yazabilirsiniz.

Just Cause 3 + tüm DLC'ler mi?
Hayır arkadaş başka bir şey satıyor. Başka birine yanıt vermişti yanıt verdiği kişinin yorumu silinmiş.
Arkadaşlar satış devam ediyor. Stok sonsuz. İki kişiye şuan da başarılı şekilde satış yapıldı.
Fiyat 3 TL bu fiyata zor bulursunuz bu oyunları bence kaçırmayın.

Hayır arkadaş başka bir şey satıyor. Başka birine yanıt vermişti yanıt verdiği kişinin yorumu silinmiş.
Arkadaşlar satış devam ediyor. Stok sonsuz. İki kişiye şuan da başarılı şekilde satış yapıldı.
Fiyat 3 TL bu fiyata zor bulursunuz bu oyunları bence kaçırmayın.
Hocam şu an Forza Horizon 4 çıkarmaya çalışıyorum, onu yetiştirebilirsem alacağım.

İçinde 8 adet oyun bulunan Steam hesabımı ortak hesap şeklinde satıyorum. Şu an da fiyatı 3 TL'dir, ileride yeni oyunlar eklendikçe fiyat da pahalanabilir ama pahalanmadan alan kişiler yeni oyun eklense bile ek ücret ödemeden oynayabilecek. Hesap bana aittir yani hesapta şifre değişme vs. gibi hiçbir sorun çıkmaz. Hesabı alan kişiler oyunu çevrimiçi modda indirecek ve çevrimdışı modda sorunsuz bir şekilde oynayabilecektir.
Hesabın içinde bulunan oyunlar:
Dying Light.
The Witcher 2: Assassin's of kings enhanced Edition.
Batman: Arkham City GOTY.
Just Cause 3.
Left 4 Dead 2.
Endless space: Definitive Edition.
Age of wonders III.

Eki Görüntüle 958210

Hesabı almayı düşünen olursa Discord üzerinden iletişime geçebilir.
Discord: Selimspeedy#0317.
Ödeme yolu Papara, IBAN ve ıtemsatış sitesi.

Hocam hesapları nasıl birden fazla kişiye satıyorsunuz? Şu an yapmayacağım fakat aklıma yattı bu iş.

Yeni konular

Geri
Yukarı