Satılık 7 oyunlu Steam hesabı

Tamam işte hocam, sorduğum şey bunu nasıl yaptığınız? Herhangi bir şey yapmaya gerek yok mu? Sadece şifre ve e posta mı veriyorsunuz?
Hocam şifre ve e-posta'yı veriyorum. Ek olarak aile görünümü modunu açtım ki hiç bir şekilde profile mağazaya vs. giremesinler diye.

Hocam peki e-posta verirken, Aile görünümündeki e postayı mı vereceğiz? kusura bakmayın rahatsız ediyorum sizi de.
Hocam bu arada yanlış söylemişim. E-posta'yı vermiyorsunuz. Sizdeki hesabın kullanıcı adını ve şifresini vereceksiniz. Eğer aile modunu açtıysanız şurası yeşil olacak:
1618296529755.png

Orası yeşilken aile modundan çıkma şifresini vermezseniz hiç bir şekilde profile erişim sağlayamazlar, mağazaya erişim sağlayamazlar. Yani kısacası işlem bu kadar.

Hocam bu arada yanlış söylemişim. E-posta'yı vermiyorsunuz. Sizdeki hesabın kullanıcı adını ve şifresini vereceksiniz. Eğer aile modunu açtıysanız şurası yeşil olacak:
Eki Görüntüle 971905

Orası yeşilken aile modundan çıkma şifresini vermezseniz hiçbir şekilde profile erişim sağlayamazlar, mağazaya erişim sağlayamazlar. Yani kısacası işlem bu kadar.

Sağ olun hocam çok teşekkürler, iyi satışlar.

Toplam 3 arkadaşımıza satış yapıldı. Fiyat sadece şu anlık 3 TL ileride fiyat artma olasılığı var. Satın almak için buradan yazabilirsiniz.
Satışlar devam ediyor. Almak isteyen arkadaşlar buradan veya discorddan yazabilir.
Satışlar devam ediyor. Almak isteyen herkes buradan yazabilir. Hesapta hiç bir şekilde patlama, şifre değişme durumu olmaz çünkü kendi kişisel hesabımı satıyorum, başkalarından alıp size satmıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı