7. sınıf öğrencisi için Xbox alınır mı?

Almanya'dan halamlar gelecek. Series S getirecekler. Dönem sonu not ortalamam 96 minimum. 8. sınıfa geçeceğim problemim olur mu? LGS olduğu için yazın 5-6 saat oynarım en fazla. Okullar açılınca bir sorun olur mu sizce? Günlük 1-1.5 saat civarı oynarım diye düşünüyorum. Biraz hızlı oldu ama şimdiden teşekkürler.
Kendini kontrol edip dozunu kaçırmadığın sürece sorun olmayacağını düşünüyorum. Yine zam gelince ilerde iyiki almışım diyeceksin.

Şuan aynı durumdayım. Bende seneye LGS öğrencisi olacağım. Ben kendime sınır koyduysam sen rahat koyarsın. Beemce alınabilir. Ben okul öncesi bile GTA SA oynuyordum :D

İşte kimisi şanslı kimisi şanssız hocam :(

Size hediye olarak getirecekleri için daha yaşınız küçük olduğundan oyun dünyasına giriş yapabilirsiniz alttan alttan ama bağımlı olmamak şartıyla ve zaten burada göreceğiniz çoğu kişi gibi sizde kendinize belli bir miktar limit çizerseniz aileniz elinizden almaz ve sizde bağımlı olmazsınız ama fazla oynamamaya özen gösterin sonra tat vermemeye başlamasın.

Bu kısım Series S ile neler yapabilirim diye sorarsanız diye.

Üzerinden birçok şeyi gerçekleştirebilirsiniz yayın açabilirsiniz oyun oynayabilir dizi izleyebilirsiniz bir bilgisayardan daha minimal ve fiyatına göre toplanılan çoğu bilgisayardan çok daha güçlü.
Bazen gerçekten keşke Almanyada yaşasam diyorum.

Almanya'dan halamlar gelecek. Series S getirecekler. Dönem sonu not ortalamam 96 minimum. 8. sınıfa geçeceğim problemim olur mu? LGS olduğu için yazın 5-6 saat oynarım en fazla. Okullar açılınca bir sorun olur mu sizce? Günlük 1-1.5 saat civarı oynarım diye düşünüyorum. Biraz hızlı oldu ama şimdiden teşekkürler.
Eninde sonunda 2 saatin altına kalmayacak, tatilde istediğin kadar oynarsın ama tatilden sonra 2 saat kuralına uymak istemeyeceksin.

Ben de aynı sınıftayım 1 senedir ürün bende, açıp bakmıyorum bile. Ben pek bağımlı değilim. Haftada 1 maç yaparım en fazla. Bence dikkat edersen sorun yok.

Kesinlikle Alın ama okullar açılınca her gün 1 - 1.5 saat topuna girme. Sadece 1-2 gün limit koy cumartesi veya pazar gibi. Hafta içi Full ders çalışmazsın ama tek hobin oyunlar olmasın. Hafta içini farklı şekilde kullanmanı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı