7.Sınıf sayısalımı nasıl yükseltebilirim?

Denji

Hectopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar buna yakın birçok konu açıldı fakat ben hiçbirinde istediğim cevabı bulamadım ve şu an bu konuyu açıyorum. Başlıktan da anlaşıldığı üzere ne yazık ki sayısalım bu sene berbat ve yükseltemiyorum. Oyun bağımlılığım bir süredir doruklara ulaşmış durumda, o sebeple olabilir mi diyorum kendime fakat tek kötü notlarım sayısalda. Notlarım şu şekilde:

Din Kültürü = 95
Fen Bilimleri = 81
Matematik = 85
Seçmeli Matematik = 85
Seçmeli Bilim = 76
İngilizce = 100
Seçmeli İngilizce = 100
Türkçe = 100
Sosyal Bilgiler = 100

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar buna yakın birçok konu açıldı fakat ben hiçbirinde istediğim cevabı bulamadım ve şu an bu konuyu açıyorum. Başlıktan da anlaşıldığı üzere ne yazık ki sayısalım bu sene berbat ve yükseltemiyorum. Oyun bağımlılığım bir süredir doruklara ulaşmış durumda, o sebeple olabilir mi diyorum kendime fakat tek kötü notlarım sayısalda. Notlarım şu şekilde:

Din Kültürü = 95
Fen Bilimleri = 81
Matematik = 85
Seçmeli Matematik = 85
Seçmeli Bilim = 76
İngilizce = 100
Seçmeli İngilizce = 100
Türkçe = 100
Sosyal Bilgiler = 100

Kötü değil ki?

Din Kültürü = 95
Fen Bilimleri = 81
Matematik = 85
Seçmeli Matematik = 85
Seçmeli Bilim = 76
İngilizce = 100
Seçmeli İngilizce = 100
Türkçe = 100
Sosyal Bilgiler = 100
İyide notların iyi ? . Ne sorun var . Birde oyun bağımlılığı demişken sakın Metin2 oynama iyice düşer :D .

Din kültürü = 95.
Fen bilimleri = 81.
Matematik = 85.
Seçmeli matematik = 85.
Seçmeli bilim = 76.
İngilizce = 100.
Seçmeli İngilizce = 100.
Türkçe = 100.
Sosyal bilgiler = 100.

Bende 7. sınıftayım ve bence bu işin sırrı bol bol test çözmek. Ne kadar test çözersen o kadar soru tipi öğrenirsin ve öğrendiğin soru tiplerinden çıkarsa kolayca yapabilirsin. Ha ben konuları hiç anlamıyorum diyorsan konu anlatımlarına kafa yorup biraz pekiştirdikten sonra teste başlamalısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı