7. sınıflara okul açılıyor mu?

Bazı illerde açılıyor, bazı illerde açılmıyor. İller 4 risk seviyesine ayrıldı. Düşük ve orta risk seviyeli illerde tüm sınıflar açılıyor. Yüksek ve çok yüksek risk seviyeli illerde ilkokul, 8. sınıf ve 12. sınıflar açılıyor.

Sanırım siz Ankara'dasınız. Ankara orta seviyeli olarak geçiyor. Yani tüm sınıflar açılıyor. Bu demek oluyor ki siz de okula gideceksiniz. Lütfen yanlış bilgi vermeyiniz.

Bazı illerde açılıyor, bazı illerde açılmıyor. İller 4 risk seviyesine ayrıldı. Düşük ve orta risk seviyeli illerde tüm sınıflar açılıyor. Yüksek ve çok yüksek risk seviyeli illerde ilkokul, 8. sınıf ve 12. sınıflar açılıyor.

Sanırım siz Ankara'dasınız. Ankara orta seviyeli olarak geçiyor. Yani tüm sınıflar açılıyor. Bu demek oluyor ki siz de okula gideceksiniz. Lütfen yanlış bilgi vermeyiniz.
Online'dan devam etsem olmaz mı?

@XANTAREScN Yüzyüze eğitim aile rızasıyla oluyor. Eğer aileniz gitmenizi istemezse gitmeyebilirsiniz.

Bir de yazım kurallarına dikkat etseniz iyi olur. Uyarı alacaksınız.
Pardon panikledim söyle diyedim hocanın deftere yaz dediklerini yazmadım ödevleri yaptım şimdi okul açılırsa ben hiçbir şey yazmadım deftere ne yapacagım evim okula bayagı uzak onlineden devam edecegim galiba

IMG-20210301-WA0001.jpg

Geri
Yukarı