7. sınıfta 84 ortalama 85 olur mu?

Form kuralı olabilir gerçi kaydolurken form kendi kuralını ne kadar tatbik edip etmemesi formu bağlamalı ancak; çocuk sağ da sol da saçma sapan konularda gezmiyor ki. Takdir belgesi almak için uğraşan ve hesaplama yaparken yetersiz kaldığı yerde buradan faydalanmak istiyor. Bence bırakalım herkes kendi işini yapsın. Formun belirli kuralları varsa bunu form yönetici kendi yapsın.

Form kuralı olabilir gerçi kaydolurken form kendi kuralını ne kadar tatbik edip etmemesi formu bağlamalı ancak; çocuk sağ da sol da saçma sapan konularda gezmiyor ki. Takdir belgesi almak için uğraşan ve hesaplama yaparken yetersiz kaldığı yerde buradan faydalanmak istiyor. Bence bırakalım herkes kendi işini yapsın. Formun belirli kuralları varsa bunu form yönetici kendi yapsın.

Ben sadece yaşının yetmediğini söyledim ve bu forum modlarının insiyatifine kalmış.

Tabii ki istersen şikayet edebilirsin fakat 12 yaşımda değilim kuzenim için sormuştum. Sizin gibi fukaralar anlamaz.

Kralsın <3

Sıkıştığında yalana başvurmamalısın. Bari düzgün at. 12 yaş sınırı olduğunu düşünmüyorum forumda.

Ortalaman 85 olur. Takmana gerek yok ama sadece bir kağıt parçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı