7 Yıllık Microsoft Curve Keyboard 2000

Şaka değil ürün gerçekten 7 yıllık :D. 2010 yılında topladığım bilgisayarla birlikte hediye verilmişti. Klavye tek kelimeyle MÜKEMMEL. Gerek sessizliği, gerek ergonomik tasarımı, gerek tuşların üstündeki harflerin silinmemesi. Ve daha birçok şey. Bulursanız kesinlikle öneririm gerçi tarihi eser oldu artık aydınlatmalı klavyeler çıkınca :D. Çok fazla yazamayacağım çünkü bu klavyeyi kullanan bilir sadece. Kullanmayan 5 para etmez der kullanan bağımlısı olur :).

Birazcık da fotoğraflarını paylaşayım ;
WhatsApp Image 2017-09-14 at 11.54.37.jpeg
WhatsApp Image 2017-09-14 at 11.54.59.jpeg
WhatsApp Image 2017-09-14 at 11.55.31.jpeg
WhatsApp Image 2017-09-14 at 11.55.46.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
F. Bozulan eski ekipmanlarını çöpe atmaya kıyamıyorum.
Valla ayıptır söylemesi direkt çöpe attım. Eski bilgisayarımdan kalan tek şey DVD-ROM. Belki DVD ihtiyacım çok acil olur diye saklıyorum kocaman teneke yığınını. Uygun fiyatlı USB DVD-ROM alır almaz onu da çöpe şutlayacağım. :D

Allah razı olsun hocam sizden. Modelini unuttuğum klavye kendisi. Duygulandım. Bende de bu klavye vardı kasa kullandığımız yıllarda. 2013 yılında almıştık 10 TL'ye. Çok sağlam klavyedir kendisi. Gerçekten gerek tasarım gerek kullanımda beni hep memnun etmiştir. Half Life oynarken bu klavye ile çok keyifli anlar yaşıyordum şahsen. Seneye kasalı bir sistem toplarsam bu klavyeye mutlaka bakacağım. 😀

20 Senelik tüplü monitör windows XP sistemim bütün ekipmanlarıyla (Toplu mouse ile) sorunsuz çalışıyordu babam satana kadar :D. Hala daha duruyor olsa Knight falan kurar takılırdım öylesine. Ayrı bir güzelliği var eski parçaların.

Bende de bunun aynısının kablosuzu var 2009'da almıştık laptop ile, faresi de gerçekten çok sessiz fakat alıcısı yandı :( tertemiz klavye ve faresini sırf alıcısı yüzünden kullanamıyorum.

Geri
Yukarı