Çözüldü "7-ZIP CAN NOT CRATE TEMP FOLDER ARCHİVE" Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

tahacankolcu00

Centipat
Bilgisayara Defender'dan çevrimdışı tarama yaptım. Dosyayı yönetici olarak çalıştırdım. YouTube'deki bu videoyu izledim, yapmayı denedim, olmadı.

İzlediğim video: https://www.youtube.com/watch?v=1TVPZ2OZ29g

@Recep Baltaş abi, yardım et, lütfen.

öneml,iiiiiiiii.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
1- // > Çalıştır > "Temp" yazarak klasöre girin. Admin izni isterse devam dedikten sonra çıkan tüm dosyaları silin. Silinmeyenler için atla seçeneğini kullanın.

2- // Çalıştır > "%Temp%" yazarak klasöre girin. Admin izni isterse devam dedikten sonra çıkan tüm dosyaları silin. Silinmeyenler için atla seçeneğini kullanın.

3- // Çalıştır > "prefetch" yazarak klasöre girin. Admin izni isterse devam dedikten sonra çıkan tüm dosyaları silin. Silinmeyenler için atla seçeneğini kullanın.

Norx

Hectopat
Makaleler
7
Yer
İzmir, Türkiye
Şu adımları deneyin:

Çalıştır > "Temp" yazarak klasöre girin. Admin izni isterse devam dedikten sonra çıkan tüm dosyaları silin. Silinmeyenler için atla seçeneğini kullanın.
Şu adımları deneyin:
Çalıştır > "%Temp%" yazarak klasöre girin. Admin izni isterse devam dedikten sonra çıkan tüm dosyaları silin. Silinmeyenler için atla seçeneğini kullanın.
Şu adımları deneyin:
Çalıştır > "prefetch" yazarak klasöre girin. Admin izni isterse devam dedikten sonra çıkan tüm dosyaları silin. Silinmeyenler için atla seçeneğini kullanın.

Bunları denedikten sonra düzelmezse tekrar yazın başka çözümlerde bulunmakta.

KS
KS
tahacankolcu00

tahacankolcu00

Centipat
Şu adımları deneyin:

Çalıştır > "Temp" yazarak klasöre girin. Admin izni isterse devam dedikten sonra çıkan tüm dosyaları silin. Silinmeyenler için atla seçeneğini kullanın.
Şu adımları deneyin:
Çalıştır > "%Temp%" yazarak klasöre girin. Admin izni isterse devam dedikten sonra çıkan tüm dosyaları silin. Silinmeyenler için atla seçeneğini kullanın.
Şu adımları deneyin:
Çalıştır > "prefetch" yazarak klasöre girin. Admin izni isterse devam dedikten sonra çıkan tüm dosyaları silin. Silinmeyenler için atla seçeneğini kullanın.

Hemen deniyorum
Şu adımları deneyin:

Şu adımları deneyin:
Şu adımları deneyin:

Tmm denedim, bilgisayarı yeniden başlatayımmı yoksa dosyayımı açayım

KS
KS
tahacankolcu00

tahacankolcu00

Centipat
1- // > Çalıştır > "Temp" yazarak klasöre girin. Admin izni isterse devam dedikten sonra çıkan tüm dosyaları silin. Silinmeyenler için atla seçeneğini kullanın.

2- // Çalıştır > "%Temp%" yazarak klasöre girin. Admin izni isterse devam dedikten sonra çıkan tüm dosyaları silin. Silinmeyenler için atla seçeneğini kullanın.

3- // Çalıştır > "prefetch" yazarak klasöre girin. Admin izni isterse devam dedikten sonra çıkan tüm dosyaları silin. Silinmeyenler için atla seçeneğini kullanın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Yukarı