70.000-80.000 TL'ye motosiklet önerisi

Berk4n

Hectopat
Merhaba, 70-80 bandında bir motosiklet almak istiyorum. Aklımda sıfır 250 nk almak vari ama düşük km önerebileceginiz modeller varsa bakabilirim.

Kawasaki Ninja 250R önerebilirim. Üretimi olmadığı için düşük km temizini bulmak biraz zor ama ciğerli makinadır. R25'e bile kafa tutabiliyor temiz bakılmışsa. 7 yıldır var bizde bir tane 33.000 km de. Eksi yönleri çift silindir olduğu için yakıtı fazla yakıyor bir de görünümü biraz eski. (Göstergeler falan) Ama onun haricinde bizi hiç üzmedi. Japon kalitesi. Yeşil rengini alırsanız baya dikkat çekici oluyor :)

Eski yüksek km makina almaya cesaret edemiyorum o yüzden 5000 km kadar makinalara bakıyorum, NS200 ve RS200 e baktım fakat görüntüleri hiç hoşuma gitmedi üzerine cf moto çin malı olmasına ragmen çok daha az kronik sorunu oldugunu duydum cf motoyu tavsiye eder misiniz ?

Eski yüksek km makina almaya cesaret edemiyorum o yüzden 5000 km kadar makinalara bakıyorum, NS200 ve RS200 e baktım fakat görüntüleri hiç hoşuma gitmedi üzerine cf moto çin malı olmasına ragmen çok daha az kronik sorunu oldugunu duydum cf motoyu tavsiye eder misiniz ?
Çevremde o markayı kullanan kimse yok o yüzden ben de çok bilmiyorum. Ama Babuş'un bu videosu belki marka hakkında aklındaki soruları çözmeye yardımcı olabilir
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Genel olarak güzel bahsetmiş insanlar da memnun 20000 km de kol çıkarmış makine alacagıma 0 cf mantıklı sanırım teşekkür ederim
cf motoyu yakından incelemedim fakat 2 aylık mt25 kullanıcısı olarak şunu söyleyebilirim 2015-2016 model 20-30bin km de temiz bakılmış bir mt25 400nk'dan daha performanslıdır. mt25 tek eksisi abs olmaması ve abs'ye bu motorda gercekten ıhtıyac duyuluyor. eger durabılecegım kadar basarım asırı süratli kullanmam diyorsan dominar250 imiş 250nk imiş falanmış filanmış mt25'in yanında hikaye. Bu yola japonla çıkanın başı kolay kolay ağrımaz. 250nk ve muadillerini biraz gömmüş olabilirim. kötü motor oldukları için gömmedim mt25'le performans ve dayanıklılık acısından kıyaslamış bulundum. bu yoruma dörtlüsü osu yok busu yok falan diye gereksiz cevaplar gelmezse sevinirim. blok+performans+dayanıklılık üzerinde ifadelerde bulundum tamamen.

Çin japon farkı ortada zaten ama cfmotonun belli parçaları Avrupa'da bilindik markalar tarafından üretiliyor tabi grenaj blok anlamında farklılıklar mevcut, mt25 begendigim bir motor fakat abs siz motor kullanıcak tecrübem yok üzerine dediniz kmlerde temiz mt25 bulmak mümkün mü emin degilim hepsi teker yapmış yatmış motorlar olucak üzerine garantisi de olmadıgından 2. el çok km yapmış motorlara bakma taraftarı degilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı