70-80 TL civarı mouse önerisi

Taylan Dinler

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Arkadaşlar selam, artık Mouselar'dan çok çektiğim için biraz daha fazla para verip beni uzun yıllar götürecek bir mouse almaya karar verdim. Oyun oynuyorum ama profesyonel derecede değil, oyunlarda beni idare edecek kablosuz mouse arıyorum. İlla oyun Mouse'u olmak zorunda değil, normal bir Mouse'da olur. Bütçeniz az demeyin öğrenciyim ve ailemin verdiği harçlıkla bir şeyler almak istiyorum.

Bütçem: 70-80 TL.

Kablosuz istiyorum demiştim ama.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ciddi misiniz? :D Pembe mouse?

Arkadaşlar selam, artık Mouselar'dan çok çektiğim için biraz daha fazla para verip beni uzun yıllar götürecek bir mouse almaya karar verdim. Oyun oynuyorum ama profesyonel derecede değil, oyunlarda beni idare edecek kablosuz mouse arıyorum. İlla oyun Mouse'u olmak zorunda değil, normal bir Mouse'da olur. Bütçeniz az demeyin öğrenciyim ve ailemin verdiği harçlıkla bir şeyler almak istiyorum.

Bütçem: 70-80 TL.

Hocam 400 TL ile bile düzgün kablosuz mouse alınamıyor ama şu olabilir belki Trust Strike 22625 GXT 117 Optik Kablosuz Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Yeni konular

Geri
Yukarı