70-80 TL okul için uçlu kalem tavsiyesi

Daha fazla  
Merhaba Sosyal ailesi, okul için kaliteli ve kullanışlı bir kalem arıyorum. Rapid 500 alacaktım ama yere hafiften düşse bile yamuluyor yazmış çoğu insan. Maksimum 80 TL civarına uzun süreler kullanabileceğim bir kalem arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Uçlu kalemler 80 liraya kadar geldi mi yahu? Uzun süredir kurşun kalem kullandığım için hicbir fikrim yoktu. Eskilerin kalemini önereyim sana, beğenmezsen sağlık olsun.

Merhaba sosyal ailesi, okul için kaliteli ve kullanışlı bir kalem arıyorum. Rapid 500 alacaktım ama yere hafiften düşse bile yamuluyor yazmış çoğu insan. Maksimum 80 TL civarına uzun süreler kullanabileceğim bir kalem arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Rotring 300 serisi öneririm ben kullanıyorum. Çok iyi bir kalem.
Veya pensan IQ Duo öneririm. Ben aldım ucu çıktığı halde çok iyi bir şekilde kullanılıyor.

Uçlu kalemler 80 liraya kadar geldi mi yahu? Uzun süredir kurşun kalem kullandığım için hicbir fikrim yoktu. Eskilerin kalemini önereyim sana, beğenmezsen sağlık olsun.

Bu kalem bende de var ancak kauçuk olan kısmı yapış yapış oldu erdi kalem elimde bir de kullandım zaten bu kalemi başka bir tür olsa iyi olur

Beyaz olan kalemin ucundaki demir kısmı içine girebiliyor. Özel bir mekanizması var. Çizim ve yazı için pentel graph 1000 for pro modelini 0.5 olan versiyonunu öneririm. Yüzlerce farklı kalem kullandım favorimdir. Ancak bütçenizi biraz aşıyor.

Modeli alınabilir ancak kalemin tutma kısımları zaman içerisinde soyuluyor. Kötü bir görünüme sebep oluyor.

Yazı için tercih edilebilecek fiyatına göre çok güzel bir kalem.

Bu kalemi kullanmadım ancak çok fazla öneren ve sevdalısı var yakın zaman içerisinde almayı planlıyorum.

Yukarıda bizzat kullanıp önerdiğim modeller pentel graphgear 1000 ve pilot shaker modelleridir. 2 modelinde sizi üzmeyeceğini söyleyebilirim. Pentel'in 2 farklı modeli var birisinde ucundaki demir kısmı içine girebiliyor. Ona dikkat etmenizi öneririm.

Beyaz olan kalemin ucundaki demir kısmı içine girebiliyor. Özel bir mekanizması var. Çizim ve yazı için pentel graph 1000 for pro modelini 0.5 olan versiyonunu öneririm. Yüzlerce farklı kalem kullandım favorimdir. Ancak bütçenizi biraz aşıyor.

Modeli alınabilir ancak kalemin tutma kısımları zaman içerisinde soyuluyor. Kötü bir görünüme sebep oluyor.

Yazı için tercih edilebilecek fiyatına göre çok güzel bir kalem.

Bu kalemi kullanmadım ancak çok fazla öneren ve sevdalısı var yakın zaman içerisinde almayı planlıyorum.

Yukarıda bizzat kullanıp önerdiğim modeller pentel graphgear 1000 ve pilot shaker modelleridir. 2 modelinde sizi üzmeyeceğini söyleyebilirim. Pentel'in 2 farklı modeli var birisinde ucundaki demir kısmı içine girebiliyor. Ona dikkat etmenizi öneririm.
Ohto mu pental mi pilot mu kafam 1 tık karıştı siz olsanız hangisini alırdınız

Ohto mu pental mi pilot mu kafam 1 tık karıştı siz olsanız hangisini alırdınız
Pentel graph 1000 for pro modeli favori kalemimdir. Çoğu kalem karşılaştırması çeken insanların videolarında ilk 3 sıralamasında mutlaka yer edinmektedir. Beyaz ile siyah mekanizma farkı ile ayrılmaktadır. Beyaz olan model yamulmalara karşı koruma sağlayan bir mekanizmaya sahiptir. Beyaz olanı graphgear 1000 olarak adlandırılırken siyah model grap 1000 olarak geçmektedir. Bu 2 kalemden birisini alabilirsiniz.

Merhaba Sosyal ailesi, okul için kaliteli ve kullanışlı bir kalem arıyorum. Rapid 500 alacaktım ama yere hafiften düşse bile yamuluyor yazmış çoğu insan. Maksimum 80 TL civarına uzun süreler kullanabileceğim bir kalem arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
O kadar pahalıya ne gerek var. Ben ocakta 25TL'ye orjinal Rotring almıştım. Çok sağlam. Şimdi fiyatı artmıştır fakat ne kadar artmış olabilir ki?

O kadar pahalıya ne gerek var. Ben Ocak'ta 25TL'ye orijinal rotring almıştım. Çok sağlam. Şimdi fiyatı artmıştır fakat ne kadar artmış olabilir ki?

Ya çok arttı biliyor musun Allah kahretmesin ama hepsi yurt dışı menşeili kalem.
Pentel graph 1000 for Pro modeli favori kalemimdir. Çoğu kalem karşılaştırması çeken insanların videolarında ilk 3 sıralamasında mutlaka yer edinmektedir. Beyaz ile siyah mekanizma farkı ile ayrılmaktadır. Beyaz olan model yamulmalara karşı koruma sağlayan bir mekanizmaya sahiptir. Beyaz olanı graphgear 1000 olarak adlandırılırken siyah model grap 1000 olarak geçmektedir. Bu 2 kalemden birisini alabilirsiniz.

Siyah olan grap 1000'den sipariş verdim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı