70 Mbps TurkNet 20 Mbps hız veriyor

Quattro

Hectopat
70 Mbps TurkNet VDSL kullanıyorum. Altyapının desteklediği son hız bu ve ben bu paketi kullanıyorum.
Ama kablolu şekilde internetim 20'lerde geziyor. Arada canı isterse 30-35 görüyor o da son.
1-2 kere 65-70 gördü dahası yok. Hep 20'lerde ve kablolu şekilde 20'lerde Wi-Fi ile daha da düşük. (10-15.)
Modemim Tenda V300 VDSL.
Son 2 günde 2 kere modem resetledim hala aynı.
Sorun ne olabilir? Elimde 3 tane Ethernet kablosu vardı 3'ünü de denedim hız aynı Ethernet kablosunda bir şey yok gibi.
Bu hız düşüklüğü neden kaynaklıyor olabilir? Evime 70 Mbps altyapısı geliyor ama ben 70'i göremiyorum.
Binadan modeme giden DSL kablosu da sıfır bu arada ama hala hız yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
70 Mbps TurkNet VDSL kullanıyorum. Altyapının desteklediği son hız bu ve ben bu paketi kullanıyorum.
Ama kablolu şekilde internetim 20'lerde geziyor. Arada canı isterse 30-35 görüyor o da son.
1-2 kere 65-70 gördü dahası yok. Hep 20'lerde ve kablolu şekilde 20'lerde Wi-Fi ile daha da düşük. (10-15.)
Modemim Tenda V300 VDSL.
Son 2 günde 2 kere modem resetledim hala aynı.
Sorun ne olabilir? Elimde 3 tane Ethernet kablosu vardı 3'ünü de denedim hız aynı Ethernet kablosunda bir şey yok gibi.
Bu hız düşüklüğü neden kaynaklıyor olabilir? Evime 70 Mbps altyapısı geliyor ama ben 70'i göremiyorum.
Binadan modeme giden DSL kablosu da sıfır bu arada ama hala hız yok.
Merhaba, hız testi sonucunuz ile birlikte destek kaydı oluşturur musunuz? Net uzmanlarımız hız profilinizi kontrol ederek bilgi vereceklerdir 🙏

Merhaba, hız testi sonucunuz ile birlikte destek kaydı oluşturur musunuz? Net uzmanlarımız hız profilinizi kontrol ederek bilgi vereceklerdir 🙏

@TurkNet Destek Ayşegül Dediğinizi yaptım kontrol ettik düzelttik sorununuzu diye mesaj geldi firmanızdan ama hız hala aynı değişen hiçbir şey yok hala 20'lerde sürünüyorum.
7 Senelik TurkNet kullanıcısıyım ve bugün yine sorunumu ilettim bugün de çözülmezse yardımcı olmazsanız yarın üyeliğimi sonlandıracağım.
@500498 @TurkNet Destek Tutku

Son düzenleme:
Hat değerlerinizi paylaşabilir misiniz?

DSL
Operasyonel durumVDSL2
Yükleme Akış Hızı8188 kbps
İndirme Akış Hızı79871 kbps

Benim şu an aktif aldığım hız 15 dow/8up

Wi-Fi mi Ethernet mi?

Ethernet hocam kablolu şekilde.
3 kablo vardı 3 ünüde denedim aynı.(ethernet)
Binadan modeme gelen kabloyuda sıfırladım sıfır kablo aldım yine aynı.
Destek kaydını oluşturdum ilgilenmezlerse yarın iptal edeceğim zaten.

DSL.
Operasyonel durumVDSL2
Yükleme Akış Hızı8188 kbps
İndirme Akış Hızı79871 kbps

Benim şu an aktif aldığım hız 15 dow/8up

Ethernet hocam kablolu şekilde.
3 kablo vardı 3 ünüde denedim aynı.(Ethernet)
Binadan modeme gelen kabloyuda sıfırladım sıfır kablo aldım yine aynı.
Destek kaydını oluşturdum ilgilenmezlerse yarın iptal edeceğim zaten.

Hat zayıflamalarını paylaşır mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı