Çözüldü 70 TL Gamepad önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SadCat0w0

Hectopat
Arkadaşlar 70 TL bütçem var. Gamepad almak istiyorum. Bendeki Gamepad Hadron HD 302 idi ve 1 yılı aşkın süredir kullanıyorum ama dün kuzenim paramparça etti şimdi yeni bir tane istiyorum yoksa kendi kullandığım Gamepad'i mi alayım? Öneriniz varsa Max 70TL. Oynayacağım oyunlar MK XL AC chronicles China ETS 2 GTA 5.

Bu ürün ile 6. seneme girdim. Pes 16-17-18, Fifa 18-19 oynadım. Şu an da Fifa 20 oynyorum ve güncel olarakta kullanıyorum. Sorununu görmedim.
Çok merak ettiğim bir sorum olacak. Bu gamepad ile direkt PC'ye bağlayıp windows 10'da fifa 20'yi oynayabilir miyiz? Yoksa bağladığımızda fifa 20 oyunu windows 10'da xbox controller'mı ister? Cevaplarsanız sevinirim.

Kararı @SeRReSss in linkindeki üründen yana kullanacağım
@mertpivvo benim bildiğim Gamepad'ler her Windows sürümlerişnde çalışıyor.
Çalışıyorsa okey ama, içim rahat etmedi windows 10'da çalışır mı? 7'de çalışır mı? direkt olarak bağladım diyelim fifa 20 bu gamepad'i görür mü? yoksa illa xbox gamepad'i mi almamız gerekiyor fifa 20 veya salladım alien ısalation oyununun gamepad desteği varya hani bu gamepad ile o oyunuda oynayabilir miyiz? Yoksa illa xbox gamepad almamız mı gerek? Bildiğiniz üzre xbox gamepad'ler pahalı.

Çok merak ettiğim bir sorum olacak. Bu gamepad ile direkt PC'ye bağlayıp windows 10'da fifa 20'yi oynayabilir miyiz? Yoksa bağladığımızda fifa 20 oyunu windows 10'da xbox controller'mı ister? Cevaplarsanız sevinirim.
Doğrudan oynayabilirsiniz. Fakat bu gamepadde Y B A değil de kare üçgen yuvarlak olduğu için onları siz kendinize göre ayarlarsınız Fifa ayarlarından.
Siz aldığınızda ne kadar idi ve tuşların basmama gibi sorunları var mı?
Ben 34 liraya almıştım o zamanın fiyatları malum. :D Tuşlarda hiç basmama yaşamadım.

Son düzenleme:
Doğrudan oynayabilirsiniz. Fakat bu gamepadde Y B A değil de kare üçgen yuvarlak olduğu için onları siz kendinize göre ayarlarsınız Fifa ayarlarından.

Ben 34 liraya almıştım o zamanın fiyatları malum. :D Tuşlarda hiç basmama yaşamadım.
Çok teşekkür ederim şimdi içim rahat gamepad'i satın alacağım.

Geri
Yukarı