70 TL İnternet Paketi Tavsiyesi

ErsinK.

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler dilerim. Birkaç sorum olacak. Eve internet almayı düşünüyorum. Yalın FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 100GB 24 Mpbs (69.90 TL) buldum. Ancak bu konuda bilgisiz kaldığım için yardımlarınızı bekliyorum. Bu internetten verim alabilir miyim? Oynadığım birkaç tane online oyun var sistem istemeyip ping sorunu yapan. TTnet'in web sitesinde "Bu lokasyonda FİBERNET internet hizmetinden faydalanabilirsiniz" diyor. İstanbul Ataşehir'de oturuyorum.

Yalın İnternet Kampanyası > Kampanyalar > Bireysel > Evde İnternet > Türk Telekom

Uyudunet'e de bakabilirsin. Paketlerin içinde internet ve televizyon var. Türk Telekom'a göre fiyatları daha uygundur. Şuan Uydunet'i kullanıyorum.

Yakında hepsi aynı alt yapıyı kullanabilir. Ortak altyapı yapacaklarmış.
O yüzden hesaplı ve iyi olanını tercih etmelisin.
Uydunet, eskisi gibi değil. Eskiden kullanıcı rahatlığı ön planda iken şimdi para ön planda.
TSO ise genel olarak Fiber kullanıyor ki bu dönemde başka bir şey kullanmak da saçma.
Genel olarak ben TSO önereyim sana. 70-80 liraya güzel paketler var.
TTnet'e bakma bile, o saçma şeyi kullanacağına internet almaman daha hayırlısı.

TT BERBAT SUPERONLİNE ÖNERİRİM

Uyudunet'e de bakabilirsin. Paketlerin içinde internet ve televizyon var. Türk Telekom'a göre fiyatları daha uygundur. Şuan Uydunet'i kullanıyorum.

Yakında hepsi aynı alt yapıyı kullanabilir. Ortak altyapı yapacaklarmış.
O yüzden hesaplı ve iyi olanını tercih etmelisin.
Uydunet, eskisi gibi değil. Eskiden kullanıcı rahatlığı ön planda iken şimdi para ön planda.
TSO ise genel olarak Fiber kullanıyor ki bu dönemde başka bir şey kullanmak da saçma.
Genel olarak ben TSO önereyim sana. 70-80 liraya güzel paketler var.
TTnet'e bakma bile, o saçma şeyi kullanacağına internet almaman daha hayırlısı.

İlginiz için öncelikle teşekkür ediyorum. Alt komşumuz da TTnet var şu an oradan giriyorum. 2 MB/s indiriyor. Fazla kişi girmezse ping sorunu da olmuyor. Ondan dolayı TTnet baktım bende. TSO için apartmanda altyapı gerekmiyor mu?

Güzel diyorsunuzda hiçbiri gerçek fiber değilki. Alayı bakır kablo. Vodafone veya Superonline bakmanı tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı