700-1000 TL 2. el ekran kartı önerisi

ahmetdurmus.16

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ekran kartı ile açtığım bu konu kaçıncı konu bilmiyorum ama tekrar yardıma, fikire ihtiyacım var.
İşlemcim: Ryzen 3 2200G 3.8 GHz.
RAM: HyperX 2x8 GB 3200MHz CL18.
Anakart: MSI A320M Pro M.2 V2.
Kasa: Aerocool Aero One frost.
PSU: Sharkoon shP650 650W 80+
Arkadaşlar eski kasamı satıyorum ve elimde toplam 700 TL olmuş olacak inşallah, ekran kartı almak istiyorum beni en az 2-3 yıl götürebilecek bir kart.
Oynadığım oyunlar GTA 5-Online-FiveM, CS:GO, Raft, Forest falan, şu an oynadığım oyunalarda CS:GO'da memnunum iyi FPS veriyor o yüzden o yönden bir sıkıntım yok ama GTA'da diğer oyunlarda falan iyi FPS almak istiyorum kasma donma istemiyorum,
Bu yüzden ekran kartı almak istiyorum. Ayriyeten klip montaj, amatör Photoshop vs. de yapmaya çalışıyorum şu anki bilgisayarım da donmalar girdiği için fazla mümkün olmuyor.
Babamı ikna edebilirsem inşallah bütçemi 900-1000 TL'ye zorlayabilirim.
Lütfen üzerine biraz daha koy deyip 1500 TL'lik 2000 TL'lik kart tavsiye edecek arkadaşlar hiç zahmet etmesin cevap vermek için.
Aklımda Zotac GTX 970 falan var 900 TL'ye bulunuyor belki pazarlık ile uygun bir fiyata alabilirim diye düşünüyorum, tercih ettiğim modeller NVIDIA'dır, AMD almak isterdim ama daha geçenler de arkadaşım sıkıntı yaşadığı için uzak durmak istedim ekran kartı bakımından.
Alacağım kartta arka plaka ve en az 2 fan bulunmasını istiyorum, tek fanlı kart almak istemiyorum, öneri yaparken zahmet olmazsa 700 TL civarında ve 900 TL civarında öneri yapabilirseniz çok iyi olur.
Tekrardan söyleyim belki de 700 TL'nin üzerine çıkamayacağım bu yüzden uygun fiyatlı önerilerde bulunursanız daha iyi olur, şimdiden teşekkürler.

Fiyatlarını bilmiyorum GTX970 var aklımda demişsin iş görür bence bende eskiden GTX960 vardı GTA 5'de 70 FPS falan veriyordu.

RX 570 alabilirsin.
Belki RX 580 bile bulabilirsin.

GTX 1050 Ti'de abilirsin, fakat performansı RX 570 düşük.

Yeni konular

Geri
Yukarı