700-1200 TL 2. el bisiklet önerisi

Emre İpek

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
700- 1200 bütçede eğer değecekse arttırabilirim 0 veya 2. el bisiklet arıyorum.

Corelli - Trek - Mosso - Bisan ve Kron gibi markaların bazı modelleri iyi diyorlar.

İstanbul'da süreceğim.

Ne kadar hafif olursa o kadar iyi.

Şart değil ama en az 21 vites olsa iyi olur.

Boy: 170.

Dağ bisikleti olacak sanırım.

Bulabildiğim modeller: Ng 650 - kron XC modelleri - bisan 7xxx modeller

Son düzenleme:
700- 1200 bütçede eğer değecekse arttırabilirim 0 veya 2. el bisiklet arıyorum.

Corelli - Trek - Mosso - Bisan ve Kron gibi markaların bazı modelleri iyi diyorlar.

İstanbul'da süreceğim.

Ne kadar hafif olursa o kadar iyi.

Şart değil ama en az 21 vites olsa iyi olur.

Boy: 170.

Dağ bisikleti olacak sanırım.

Bulabildiğim modeller: Ng 650 - kron XC modelleri - bisan 7xxx modeller
Hocam Salcano Ng 650 çok güzeldir kendim kullanıyorum.Çok da memnunum.2. el alacaksanız dikkat edin hiç farketmediğiniz sorunları olabiliyor.Ben sıfır almama rağmen herifler taşırken jantları vitesten korusun diye konulan plastiği kırmışlardı.2. el alıcaksanız gözünüzle görmeden almayın.

Hocam Salcano ng 650 çok güzeldir kendim kullanıyorum. Çok da memnunum.2. el alacaksanız dikkat edin hiç fark etmediğiniz sorunları olabiliyor. Ben sıfır almama rağmen herifler taşırken jantları vitesten korusun diye konulan plastiği kırmışlardı.2. el alacaksanız gözünüzle görmeden almayın.

Katılıyorum.

Hocam Salcano Ng 650 çok güzeldir kendim kullanıyorum. Çok da memnunum.2. el alacaksanız dikkat edin hiç fark etmediğiniz sorunları olabiliyor. Ben sıfır almama rağmen herifler taşırken jantları vitesten korusun diye konulan plastiği kırmışlardı.2. el alacaksanız gözünüzle görmeden almayın.

Gönül ister ki 0 olsun ama bu bütçede 0 adam akıllı bisiklet yok sanırım. Bisikletten anlamam ama denemeden almam tabii. Buraya bulabildiğim linkleri bıraksam içinden seçer miyiz hocam birlikte?

Mosso hocam her şekilde 3 kuruş fazla olsun Mosso olsun 😊

Ng 650 - Kron XC modelleri - bisan 7xxx - Corelli snoop modelleri - Mosso wildfire.

Şimdilik iyi olduğunu sandığım modeller bunlar. Sarısitede özellikle bu modelleri aramaya başladım. Bulabildiklerimi buraya link atar, sizden yeniden yardım isterim hocam.

Ng 650 - Kron XC modelleri - bisan 7xxx - Corelli snoop modelleri - Mosso wildfire.

Şimdilik iyi olduğunu sandığım modeller bunlar. Sarısitede özellikle bu modelleri aramaya başladım. Bulabildiklerimi buraya link atar, sizden yeniden yardım isterim hocam.

Hocam buna bir bakmanızı öneririm fiyatı uygun tutmuş ve bisiklet gerçekten çok güzel sıfırı 2200 TL civarı.

Geri
Yukarı