700-800 TL ikinci el ekran kartı önerisi

Bütçe
800

metinci

Yoctopat
Daha fazla  
Elimde GT 730 ekran kartı var 700 - 800 TL nakit para geçecek elime ekran kartı almaya düşünüyorum nakit ile 700-800 TL'ye ikinci el ekran kartı önerisinde bulunuabilir misiniz?

DayZ GTA 5 FiveM oynayabileceğim bir şeyler olursa daha iyi olur.

Bilgisayarımın özellikleri:
9.nesil Intel i3 3.6 GHz
8 GB RAM
240 GB SSD
4 GB GT 730 ekran kartı

Birde bulunduğum ilçede bir bilgisayar tamir dükkanı var adam kendi bayiliğinde 1060ti olduğunu söylüyor 550 tl ye fazla kar almadan sattığım için bu fiyata diyor fake 1060 muhabbettini sordum bana garantili sıfır olduğunu söyledi fazla bir kar almadan sattığını söyledi satın alacağın zaman söyle stoğu kontrol edeyim dedi sizce sıkıntı yaşarmııym alışveriş yapmalıyımıyım ?

Birde bulunduğum ilçede bir bilgisayar tamir dükkanı var adam kendi bayiliğinde 1060ti olduğunu söylüyor 550 tl ye fazla kar almadan sattığım için bu fiyata diyor fake 1060 muhabbettini sordum bana garantili sıfır olduğunu söyledi fazla bir kar almadan sattığını söyledi satın alacağın zaman söyle stoğu kontrol edeyim dedi sizce sıkıntı yaşarmııym alışveriş yapmalıyımıyım ?
1060 ti nadir bir üründür, bence yanaşmayın doğru olmayabilir.

500 Volt güç kaynağım var yeterli mi?

Bulabilirsen HD 7850, GT 1030 bak derim tabii güç kaynağın yeterliyse.

HD 7850 serisi biraz sıkıntılı bir ekran kartı onun yerine GTX 600 serisine bak HD serisi kadar performans vermez fakat onun kadar da sorun yaratmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı