700-800 TL kulaklık önerisi

Cloud Alpha gerçekten güzel bir kulaklık. Oyun amaçlı alacaksan tavsiye ederim. Müziklerde tiz performansı pek iyi değildir ancak rap, pop ve bass-boosted müzikler seviyorsan çok zevk alırsın. Vokal tarzı seviyorsan meh derim.

Cloud Alpha gerçekten güzel bir kulaklık. Oyun amaçlı alacaksan tavsiye ederim. Müziklerde tiz performansı pek iyi değildir ancak rap, pop ve bass-boosted müzikler seviyorsan çok zevk alırsın. Vokal tarzı seviyorsan meh derim.
Hocam ben alpha s denedim açıkçası neresini beğendiniz bilemedim kötü anlamayın beni kesinlikle fakat alpha ile s arasında pek fark olmasa gerek 7.1. falan hariç. Açıkçası hiç beğenmedim ne ses yüksek geliyor (7.1. açıkken yüksekte işte ne işe yarar) 7.1. açıkken ne enstrümanlar v.b. ayırt ediliyor fps oyunlarında 7.1. rezildi Alpha da yok zaten 7.1. ekolayzer desen yok ne bileyim ben anında iade bastım.

Son düzenleme:
Hocam ben Alpha S denedim açıkçası neresini beğendiniz bilemedim kötü anlamayın beni kesinlikle fakat alpha ile s arasında pek fark olmasa gerek 7.1. falan hariç. Açıkçası hiç beğenmedim ne ses yüksek geliyor ne enstrümanlar v.b. ayırt ediliyor FPS oyunlarında 7.1. rezildi.
7.1 surround kötü zaten, tamamen pazarlama taktiği. Donanımsal olarak 7+1 olan kulaklıklar zaten 2500 TL'den başlıyor. Alpha S kullanmadım ancak Alpha'yı kullandım ve güzel bir kulaklıktı.

7.1 surround kötü zaten, tamamen pazarlama taktiği. Donanımsal olarak 7+1 olan kulaklıklar zaten 2500 TL'den başlıyor. Alpha S kullanmadım ancak Alpha'yı kullandım ve güzel bir kulaklıktı.
Bunun farkındayım ama tam olarak katılmıyorum dts gayet başarılı bir sanal Surround. Zaten gerçek 7.1. ler de pek başarılı olamadı diye biliyorum alpha s'i ses kartsız da kullandığım için alpha s üzerinden eleştiri yaptım açıkçası tatmin edici değildi. Ses kesinlikle yetersiz + yetersiz.

Bunun farkındayım ama tam olarak katılmıyorum dts gayet başarılı bir sanal Surround.
Değil maalesef. Dolby Atmos satın alırsan ses performansını arttırabiliyorsun ek olarak. Ama USB ile bağlarsan çalışmıyor diye biliyorum. 3.5mm ile bağlarsan çalışıyor. 30 TL olması lazım fiyatı. Deneme sürümü ücretsiz.
Gerçek 7.1'ler de pek başarılı olamadı diye biliyorum.
Kaliteli kulaklıkları stok halde bırakırsan kaliteyi anlayamazsın. Kaliteli kulaklıklar EQ ayarına çok daha duyarlı olduğu için ufacık bile ellesen direkt canavar oluyorlar. Dandik kulaklıklarda da pek bir etki göstermediği için stokla EQ arasındaki farkı hissedemiyorsun. EQ programının olmaması dert değil zira birçok EQ yazılımı var. Benim Logitech G PRO'da G HUB var da ne oluyor, 6 tanecik çubuğu oynatmama izin veriyor. İndirdim bi' EQ programı, 20-25 çeşit ses ayarı yapıyorum G HUB'la sınırlı kalsaydım kulaklığı çöpe atardım.

Ben de üst düzey baya bir kulaklık kullanmış biri olarak. (Gaming) kısmında HyperX kadar rahat ses kastırtan ve komforlu olan bir kulaklık daha kullanmadım. Hele Cloud Alpha'nın çift odalı sürücüleri çok daha iyi olmuş. Düşmanların yerleri daha keskim hissediliyor.

Geri
Yukarı