700-800 TL MSI B150 Gaming M3 Intel i5 6500 Sisteme Ekran Kartı Önerisi

NeuwiLe

Kilopat
Yer
Hatay/Antakya
Adsız.png

Herkese iyi günler. Yeni bir sistem topluyorum, bu bileşenlere karar verdim ama ekran kartından fazla anlamıyorum. CS:GO oyuncusuyum, video çekerken ultra ayarlarda 100 FPS üstü almak istiyorum. Maksimum 700-800 TL civarında iyi bir ürün bulabilir miyim? Diğer bileşenlerle ilgili önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım kasa ve psu var elinde. Bu sistem 1080p 60 fps akıcı videolar çekmen için oldukça uygun emin olabilirsin. Ha yoksa söyle (kasa psu) ona göre bir öneri yapayım.
Screenshot_2.png

Kesinlikle Sapphire R9 380 Nitro Al dostum 150+ FPS Rahat oynanıyor.

Öncelikle öneride bulunduğun için teşekkürler iyice araştırdım o kartı bide sanırım 380x varmış arasında fazla fiyat farkı yok[Sapphire markada] Peki hangisi daha performanslıdır. Teşekkürler

2300TL'ye B150M, i5 6500 ve en önemlisi Black HDD yanlış bir seçim.

Eki Görüntüle 158191

Sanırım kasa ve psu var elinde. Bu sistem 1080p 60 fps akıcı videolar çekmen için oldukça uygun emin olabilirsin. Ha yoksa söyle (kasa psu) ona göre bir öneri yapayım.
Eki Görüntüle 158219

Yorumlarınız için teşekkürler onlarda da değişikler yaptım almışken iyisini almayı düşünüyorum böle bir şey yaptım iyimi siz daha iyi bilirsiniz.Önerilerinizi bekliyorum.
Adsız.png

Kasa olarakta linktekini düşünüyorum içinde toplam 4 fanla geliyormuş.Ama bu bileşenler bu kasaya olurmu?
ZALMAN Z3 PLUS 600LE 600W MidT ATX PENCERELİ SİYAH KASA

Son düzenleme:
CS GO oyuncususun ve video çekeceksin yanlış anlamadıysam ? Ekran kartın biraz gereksiz senin için. 750ti CS GO için fazlasıyla yeterli. İşlemci de anakartın da çok pahalı. Tamam anladım z170 anakartlarda unlocked olmasa da OC yapılabiliyor ama sana bir faydası olmayacağını garanti ederim. Fraps kullanmayacak olsan g4400 sana yeterli olacaktır ama madem fraps kullanacaksın i3 6100 işlemci ve h110 bir anakart sana yetecektir ve cebine bir ton paran kalacaktır

CS GO oyuncususun ve video çekeceksin yanlış anlamadıysam ? Ekran kartın biraz gereksiz senin için. 750ti CS GO için fazlasıyla yeterli. İşlemci de anakartın da çok pahalı. Tamam anladım z170 anakartlarda unlocked olmasa da OC yapılabiliyor ama sana bir faydası olmayacağını garanti ederim. Fraps kullanmayacak olsan g4400 sana yeterli olacaktır ama madem fraps kullanacaksın i3 6100 işlemci ve h110 bir anakart sana yetecektir ve cebine bir ton paran kalacaktır

Yorumun için teşekkür ederim.Ama almışken tam iyi almak istiyorum şimdi csgo git gide geliştirilen bir oyun ve aldığım kasayı uzun süre değişemiceğim.Bu yüzden iyi bir sistem istiyorum. Teşekkürler.

O zaman ekran kartını gtx 960-r9 380x yap. İkisinin de performansı çok yakın hangisi ucuz bulursan al. İşlemci ve anakartta hala dediklerimi tercih etmeni öneririm

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı