700-800 TL oyun kulaklığı önerisi

Bütçe
700-800 TL

dHex

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, Logitech G430 kulaklığı 4 yıldır kullanıyordum, dün kırıldı ve artık değiştirme zamanının geldiğini anladım diyeceğim o ki ben yeni kulaklık bakıyorum bütçem 700-800 TL önerilerinizi bekliyorum.

SteelSeries Arctis 3 öneririm gayet güzel.

Öncelikle yorumunuz için teşekkürler, fakat HyperX Cloud 2'yi arcits 3'e göre bir tık daha iyi diyorlar 1 sene önceden alan bir arkadaşıma sordum oda memnunum dedi o yüzden nihai kararım HyperX Cloud 2.

Arctis 3 kullanmış birisi olarak ses yonganız iyiyse hem mikrofon hem ses olarak çok güzel bir kulaklık fakat bende oyun sesleri, şarkı sesleri vb. Discord'dan karşı tarafa gidiyordu yaşamayacağınızı düşünüyorsanız çok güzel bir kulaklık. Bende şu an Cloud 2 almayı düşünüyorum.

Öncelikle yorumunuz için teşekkürler, fakat HyperX Cloud 2'yi arcits 3'e göre bir tık daha iyi diyorlar 1 sene önceden alan bir arkadaşıma sordum oda memnunum dedi o yüzden nihai kararım HyperX Cloud 2.

Olabilir benim de bir arkadaşım kullanıyor HyperX Cloud 2, bende ise Arctis 1 vardı ses konusunda pek bir fark hissedmedim açıkçası karar sizin bana Arctis serisinin dışı daha hoş duruyor.

Geri
Yukarı