700-800 TL'ye Ekran Kartı Önerisi

Hocam saolun ama Asus veya MSI alacağım.
Marka önemli değil sadece tek fanlı modellerden uzak durun onun dışında en ucuz modelini alabilirsiniz. Bu aralar Cerberus modeli baya ünlü. Soğutma olarak en iyisi ise Asus Rog Strix ve MSİ Gaming X modelleridir.
Hocam MSI modelinin sadece Gaming olan modeli ile Gaming X modeli arasında pek fazla fark yoktur herhalde değilmi?

Hocam 2. Ele sıcak bakmadığınızı gördüm lakin eğer düşünürseniz 1050 Tİ üstü bir ekran kartını 1100 TL ye satıyorum performans olarak çok daha iyidir araştırabilirsiniz. Kart güvenilirdir oyuncuyum ben de.

Satılık - Asus Expendition RX 570 Ekran Kartı

Her türlü test deneme hatta aldıktan sonra 1 hafta içerisinde iade garantisi bile veriyorum o kadar güveniyorum kartıma 1 üst modele geçiş yaptığım için satıyorum.

Marka önemli değil sadece tek fanlı modellerden uzak durun onun dışında en ucuz modelini alabilirsiniz. Bu aralar Cerberus modeli baya ünlü. Soğutma olarak en iyisi ise Asus Rog Strix ve MSİ Gaming X modelleridir.
1050Ti tek fanlı ekran kartı kullanıyorum ve hiç ısındığına şahit olmadım. Hatta kart ısınsın diye zorluyorum yinede 75-77 dereceyi geçmedi.

Hocam 2. Ele sıcak bakmadığınızı gördüm lakin eğer düşünürseniz 1050 Tİ üstü bir ekran kartını 1100 TL ye satıyorum performans olarak çok daha iyidir araştırabilirsiniz. Kart güvenilirdir oyuncuyum ben de.

Satılık - Asus Expendition RX 570 Ekran Kartı

Her türlü test deneme hatta aldıktan sonra 1 hafta içerisinde iade garantisi bile veriyorum o kadar güveniyorum kartıma 1 üst modele geçiş yaptığım için satıyorum.
Hocam benim başım yandı bi kere daha girmem 2.ele. Ama senin ürününe yada sana bişey demiyorum yanlış anlama kusurada bakma hocam ama ben sıfır ürün alacağım.
Kimse R7 240'a 200 - 250 TL vermez. 180 TL satarsan öp başına koy.
Doğru 😀 cidden öyle.

Doğru 😀 cidden öyle.

Hiç bulaşma 2. ele. GET ile GTX 1050 aldım. Adama kalsa kart süper çalışıyor. Hiç sorunu yok. 2 mönitör 2 kasada denedim. Yetmedi yakındaki bir bilgisayarcıya götürdüm. Sonuç kart ekrana görüntü vermiyor. Adama sorsan hala yeminler ediyor. Yok göndermeden önce bilgisayarcıya götürmüş, denemiş. Sıkıntısı yokmuş. Allah'tan GET açtırdıkta paramız ben onay vermeden bankada bloke oluyor. İade istersek geri alabiliyoruz. GET'siz aldığımı düşünsene bu adamdan adamı gidip bulsam paramı vermezdi. Kartı göndersem kartı da alır. Ödediğim parayla yaptırır, kullanırdı. Kalan parayla da kebab yerdi herhalde. Alıyorsan da mutlaka GET ya da banka aracılığıyla satan yerlerden al. Yoksa parana konarlar sana salatılık gönderirler.

Üstüne Vatan'da ki kampanyayı kaçırdık. 775 TL GTX 1050 Gaming X 2 GB oldu 1000 TL. En düşük GTX 1050 şu an 850 TL kur fırladı. Ekran kartı alıyorum diye kullandığım ve sattığım ekran kartını adama gönderemedik. Ekran kartsız kalmayalım diye. Ayıp oldu adama ordan da bir vole. Kısacası 2. el pişmanlıktır. Ben dersimi aldım. Bundan sonra tövbe kardeşim.

Daha iade ettiğim kart eline ulaşmadan yeni ilan açmış. Kim bilir kimi kazıklayacak. Tövbe tövbe ne insanlar var be!

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı