700-800 TL'ye Ekran Kartı Önerisi

Hiç bulaşma 2. ele. GET ile GTX 1050 aldım. Adama kalsa kart süper çalışıyor. Hiç sorunu yok. 2 mönitör 2 kasada denedim. Yetmedi yakındaki bir bilgisayarcıya götürdüm. Sonuç kart ekrana görüntü vermiyor. Adama sorsan hala yeminler ediyor. Yok göndermeden önce bilgisayarcıya götürmüş, denemiş. Sıkıntısı yokmuş. Allah'tan GET açtırdıkta paramız ben onay vermeden bankada bloke oluyor. İade istersek geri alabiliyoruz. GET'siz aldığımı düşünsene bu adamdan adamı gidip bulsam paramı vermezdi. Kartı göndersem kartı da alır. Ödediğim parayla yaptırır, kullanırdı. Kalan parayla da kebab yerdi herhalde. Alıyorsan da mutlaka GET ya da banka aracılığıyla satan yerlerden al. Yoksa parana konarlar sana salatılık gönderirler.

Üstüne Vatan'da ki kampanyayı kaçırdık. 775 TL GTX 1050 Gaming X 2 GB oldu 1000 TL. En düşük GTX 1050 şu an 850 TL kur fırladı. Ekran kartı alıyorum diye kullandığım ve sattığım ekran kartını adama gönderemedik. Ekran kartsız kalmayalım diye. Ayıp oldu adama ordan da bir vole. Kısacası 2. el pişmanlıktır. Ben dersimi aldım. Bundan sonra tövbe kardeşim.

Daha iade ettiğim kart eline ulaşmadan yeni ilan açmış. Kim bilir kimi kazıklayacak. Tövbe tövbe ne insanlar var be!
Çok haklısın kardeşim, hiç gerek yok, kimseye güven olmuyor, 2.el alana kadar, 100-200 daha koyar 0 alırım hiç sıkıntıya girmeye gerek yok o yüzden ben Vatan’dan alacağım GTX 1050ti’nin asus modelinimi alsam MSI mı kararsız kaldım.

Vatan.com kampanya zamanları haricinde çok pahalı satıyor ürünlerini. Daha ucuza satan yerlerden almanı tavsiye ederim. Fark etmez. Adı hiç duyulmamış. Ne olduğu belirsiz bir marka olmadığı sürece. Bütün GTX 1050 Ti'lerin performansları aşağı yukarı aynıdır. En ucuzu hangisiyse onu al.

Hocam Vatan Bilgisayarı aradım ve cerberusun diyerlerine göre bi tık daha yani önceki modeli olduğunu söyledi bende Asus GTX 1050ti Strix modelini alacağım teşekkürler.
Vatan.com kampanya zamanları haricinde çok pahalı satıyor ürünlerini. Daha ucuza satan yerlerden almanı tavsiye ederim. Fark etmez. Adı hiç duyulmamış. Ne olduğu belirsiz bir marka olmadığı sürece. Bütün GTX 1050 Ti'lerin performansları aşağı yukarı aynıdır. En ucuzu hangisiyse onu al.
Valla hocam pahalı olsun Vatandan olsun, çünkü sorunum olsa gider veririm, adamlar ilgileniyorlar, ben başka bilinmedik yerlerden almam.

@mehmet_yldz biz daima bilindik sitelerden tavsiye veririz. Hem sana önerdiğim yer koskocaman N11 bir kere. N11 ve Hepsiburada'ya güvenmiyorsan yardımcı olabilirim, oralardan alışveriş yapmış biriyim hatta babam N11'de satıcıdır yani bir sorun varsa sorabilirsin.

Konuyu sen çok yanlış zamanda açtın ama kardeşim 3-4 gün önce açsaydın sana çok ucuza GTX 1050 Tİ önerebilirdim Vatan Bilgisayar'dan. Yok ben oradan alacam diyorsan da bu modele bakabilirsin.

MSI GeForce GTX1050 Ti 4GT OC 4GB GDDR5 128Bit Nvidia DX12 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Zotac GTX1050 Ti OC EDITION GDDR5 4GB 128Bit Nvidia GeForce DX12 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

İnternetten alacak olursan 100 TL daha ucuza alırsın ama sen bilirsin. Başka diyecek bir şeyim yok. İnadına Asus alacam diyorsan da bunlardan birini al. İlla ROG STRIX modelini alma gibi zorunluluğun yok.

ASUS GTX1050 Ti CERBERUS GAMING OC GDDR5 4GB 128Bit DX12 Nvidia Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

ASUS GeForce GTX1050 Ti STRIX GAMING OC GDDR5 4GB 128Bit DX12 Nvidia Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

@mehmet_yldz biz daima bilindik sitelerden tavsiye veririz. Hem sana önerdiğim yer koskocaman N11 bir kere. N11 ve Hepsiburada'ya güvenmiyorsan yardımcı olabilirim, oralardan alışveriş yapmış biriyim hatta babam N11'de satıcıdır yani bir sorun varsa sorabilirsin.

Konuyu sen çok yanlış zamanda açtın ama kardeşim 3-4 gün önce açsaydın sana çok ucuza GTX 1050 Tİ önerebilirdim Vatan Bilgisayar'dan. Yok ben oradan alacam diyorsan da bu modele bakabilirsin.

MSI GeForce GTX1050 Ti 4GT OC 4GB GDDR5 128Bit Nvidia DX12 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Zotac GTX1050 Ti OC EDITION GDDR5 4GB 128Bit Nvidia GeForce DX12 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

İnternetten alacak olursan 100 TL daha ucuza alırsın ama sen bilirsin. Başka diyecek bir şeyim yok. İnadına Asus alacam diyorsan da bunlardan birini al. İlla ROG STRIX modelini alma gibi zorunluluğun yok.

ASUS GTX1050 Ti CERBERUS GAMING OC GDDR5 4GB 128Bit DX12 Nvidia Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

ASUS GeForce GTX1050 Ti STRIX GAMING OC GDDR5 4GB 128Bit DX12 Nvidia Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
Hocam, Cerberus ile Strix modelinin arasındaki fiyat farkına değermi, 100 tlmi boşa vermek istemiyorum. Vatanı aradığımda piyasanın en iyisi Strix modelidir dedi ve Cerberus önceki verisyonudur dedi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı