700 liraya kadar masa sandalyesi önerisi

Makaleler
15
Değerli forum üyeleri; geçenlerde dönen sandalyem, bir anlık geriye yaslanınca iskelet yerinden kırıldı.

Elimdeki kullanmadığım eşyaları sattığımda yaklaşık 300 lira gibi bir para geçecek elime. Babamlar da destek çıkacak.

Bana en az beni 2 sene götürecek sağlam bir sandalye lazım.
Önerilerinize açığım.
Dönen ve yüksek bir sandalye olursa iyi olur. 193 cm boy olunca yüksek sandalye lazım :)

[Öneri için son iki cümleye geçiniz.] Ustam öncelikle geçmiş olsun sandalye için. Öneri olarak, kendim olsam derdim ki kendim yapayım uğraşmayı severim çünkü(sadece üşeniyorum onun da nedeni birazdan) ama herkese öneremem ama kendin yaptığın bir şeyi kullanmak çok güzel bir his (yapmak ayrı güzel) şahsen ben de öyle sorun yaşadım 4 yemek masası sandalyesinin vidalarını gevşettim birinin de arkasını kırdım aynı seninki gibi onların da nedeni, göbeğin ve genel olarak vücudun biraz "putin/merkel/RTE wide walk"'a dönmüş olması (zayıflama tavsiyelerine kapalıyım şimdiden teşekkürler) boydan da, ya 1cm fark var ya da uzamışımdır yoktur ondan dolayı anlıyorum. Ben şahsen dönen ve yüksek ihtiyacım olmadığı için bi de şanstan salonda kimsenin oturmadığı bir tekli koltuk vardı. Bizimkilerin izniyle onu çaldım sen de öyle yapabilirsin ama kesin dönen istiyorsan https://www.hepsiburada.com/ureten-...ugu-siyah-p-HBV00000NO2HA?magaza=Uretenburada bizzat kullanmadım ama yorumları baya iyi sosyalde kullanan vardır bence onlar burada söz edebilirler koltuktan.

Yeni konular

Geri
Yukarı