700 TL 2. El Telefon Tavsiyesi

DxO

Hectopat
700 TL bütçeyle (750'ye de çıkabilirim) 2. el telefon alıcam ve aklımda LG G3 var. Ancak bazı kullanıcı yorumlarından anladığım kadarıyla kasa çatlağı, ekranda sararma ve ısınma gibi kronik arızaları varmış. Sormak istediğim bu arızalar her LG G3'te oluyor mu ve bu telefon alınır mı? Eğer alınmazsa 700 TL bütçe ile 2. el başka bir telefon önerir misiniz? Önceliğim, kamerasının iyi olması (en az 13 mp) ve ekranın da en az 5.5 inç ve 1080p olması gerekiyor. Lütfen sıfır önermeyin bu paraya alınacak sıfır telefonlar 2. ellerin yanında oyuncak kalır ve kameraları kötü oluyor. Benim birinci önceliğim kamera.

Tavsiyelerinizi bekliyorum..

Neden Zenfone 2 biraz açıklar mısın? Bildiğim kadarıyla Zenfone kameralarında Toshiba T4K37 sensörü kullanılıyor ki oda eski bir sensör, yani iyi bir kamera performansı sunmaz..Alacağım telefonun kamera öncelikli olduğunu tekrar vurgulayayım.

5.5 inç ekranı 1080p performanslı ve çoğu arkadaşımda var hepside ne kameradan şikayetçi ne de kameradan gayet performanslı bir telefon, sizin aklınızda hangi model var ?

5.5 inç ekranı 1080p performanslı ve çoğu arkadaşımda var hepside ne kameradan şikayetçi ne de kameradan gayet performanslı bir telefon, sizin aklınızda hangi model var ?

Bu telefon SnapDragon işlemcisinin en iğrenç sürümünü kullanıyor daha 10 dk olmadan ısınan bir telefon 2 saat aralıksız oyun oyna telefon nasıl kapanıyor. Sana desire 620g öneririm asla ısınmaz çok hızlı bir telefondur ramini sıkıntı etme birde bu teleofn şuan 800 TL bence git orjinal al.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu telefon SnapDragon işlemcisinin en iğrenç sürümünü kullanıyor daha 10 dk olmadan ısınan bir telefon 2 saat aralıksız oyun oyna telefon nasıl kapanıyor. Sana desire 620g öneririm asla ısınmaz çok hızlı bir telefondur ramini sıkıntı etme birde bu teleofn şuan 800 TL bence git orjinal al.
1 gb ram sıkıntı değil ancak 8 mp kamera olmaz, üstelik Htc nin arayüzünü ve çerçeve kalınlığını beğenmiyorum, önceliğim 2. el

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı