700 tl bütçeye ne almalıyım ?

Ucuz alınılabilir . Düşüncene çok sevindim. Ama kırdıırılamaz haberin olsun .PS3 12 GB .

Harddisk olarak 100 liraya 320 gb WD notebook diski al . Oyun al gta 5 falan filan. Oyna.

Oda olmadı . Kırık al. 8 senelik oyuncak nasıl olsa . 1000 geçik oyun çıktı. Hepsini oyna . Oyna ömür yetmez

Kardeşim sahibinden.com a gir, orada uygun fiyata 2.el parçalar bulursun. İşlemci ram ekran kartı anakart bu temel bileşeni 2.el al, kasayı sıfır al, kolay gelsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox 360 mw3 edition grey version 320gb dual cooler sahibiyim. Kırdırmak dediğiniz şeyden kastınız reset glitch hack ise jtag olmadan çalışmayacaktır. Onun da 120 tl gibi bir maliyeti var. 40 oyun ikinci kulaklık kinect dahil bana 1300 e gelmişti one çıkmadan bir hafta önce almıştım.

Kinecti bir arkadaşıma hediye ettim. Açıkçası pek de keyifli gelmedi bana. Konsolumu da maddi sıkıntılardan dolayı satma yolunda hızla ilerlemekteyim. Demem o ki çekinmeden bir xbox 360 alabilirsin. O kontrolördeki rahatlık playstationda falan yok.

Oyunları kolay bulunur. Playstationdaki gibi illa harddiske yazdırmak zorunda değilsin. Dvd'den de oynanabiliyor. Görüntü kalitesi konsol hızı çok yerinde...

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı