700 TL ekran kartı önerileri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı için bütçe nedir?

Yukarıda yazmamışsın.

Ama o kartların arasından en iyi olan R9 280X ama R9 280X 700 TL'yi geçiyor.

Bütçeniz 700 TL ise GTX 760 alabilirsiniz.

Sağol Ahmet arkadasım evet yani yakın 700 tl neyse son iki sorum ben bu konularda yeni olduğum için Msi mi, Asus mu? Tabi bunların icerisinde Amd mi, Nvdia mı? Bu 2 soruyu cevaplarsanız sevinirim, bir de bu r9 270x de gtx 660 da r9 280x de battefield'i acıyor. Benim için oyle yuksek görüntü vermesini istemiyorum tek kasmadan su gibi oynamam yeter bana.

Bundan dolayı size böyle soru soruyorum bana boyle bir ekran kartı soylerseniz sevinirim tekrar belirmem gerekirse şu;
1-Msi,
2-Asus'u ve ortak bileşen olan:Amd veya Nvidia.

Bunlar arasında bir marka karsılastırma yaparsanız cok sevinirim, simdiden sağolun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağol Ahmet arkadasım evet yani yakın 700 tl neyse son iki sorum ben bu konularda yeni olduğum için Msi mi, Asus mu? Tabi bunların icerisinde Amd mi, Nvdia mı? Bu 2 soruyu cevaplarsanız sevinirim, bir de bu r9 270x de gtx 660 da r9 280x de battefield'i acıyor. Benim için oyle yuksek görüntü vermesini istemiyorum tek kasmadan su gibi oynamam yeter bana.

Bundan dolayı size böyle soru soruyorum bana boyle bir ekran kartı soylerseniz sevinirim tekrar belirmem gerekirse şu;
1-Msi,
2-Asus'u ve ortak bileşen olan:Amd veya Nvidia.

Bunlar arasında bir marka karsılastırma yaparsanız cok sevinirim, simdiden sağolun.
Nvidia ve Amd en çok tartışılan ama bir türlü cevaplanamayan soru. :)
Bana göre ise ikisini de severim. İkisi de birbirini geçiyor bazen. Ancak şu belli ki Asus Msı'dan daha iyi soğutma sağlıyor.
Bence paran varsa kesinlikle bunu al diyorum. Başka da bir şey demiyorum.

VATAN COMPUTER - ASUS - R9 280X DirectCU II 3GB GDDR5 384Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kart

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı