700 TL fare önerisi

Apexun

Hectopat
Arkadaşlar Razer Mamba, Gloriorus model o veya bir SteelSeries model mouse arasında kaldım. Gerek hassasiyet, gerek sensörü ve konforu olan bir oyuncu mousesi arıyorum. Bu mouse tercihlerimin arasından siz alacak olsanız hangisini alırdınız? Önereceğiniz SteelSeries model mouselere açığım. Başka mouse önerirseniz veya saydıklarımın arasından farklı bir Mouse seçerseniz kayda almayacağım ona göre yapacağınız tercihi ona göre yapın. Saydığım özelliklere uygun mouse tercihi yapan arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum.

Not: Her türden oyun oynarım. Siz konforuna, dayanıklılığına ve sensör kalitesine göre önerin.

Moderatör notu: Bütçeyi sorup raporlayın lütfen. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Razer Mamba, Gloriorus model o veya bir SteelSeries model mouse arasında kaldım. Gerek hassasiyet, gerek sensörü ve konforu olan bir oyuncu mousesi arıyorum. Bu mouse tercihlerimin arasından siz alacak olsanız hangisini alırdınız? Önereceğiniz SteelSeries model mouselere açığım. Başka mouse önerirseniz veya saydıklarımın arasından farklı bir Mouse seçerseniz kayda almayacağım ona göre yapacağınız tercihi ona göre yapın. Saydığım özelliklere uygun mouse tercihi yapan arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum.

Not: Her türden oyun oynarım. Siz konforuna, dayanıklılığına ve sensör kalitesine göre önerin.
Zowie mouse'lara bakmayı deneyebilirsiniz. Kendinize uygun bir model bulacağınıza eminim.

Glorious model o tavsiye derim steelseries rival 3 de olabilir veya msi clutch.
Dostum üstteki paragrafta da dediğim gibi bu mouseler dışında tavsiyede bulunmak istiyorsan steelseries model mouselerde bulun.Glorious o model mouseyi tercih etmişsiniz fakat çoğu kişi razerin sensörü ve komforu daha fazla diyor.

Arkadaşlar Razer Mamba, gloriorus model o veya bir SteelSeries model mouse arasında kaldım. Gerek hassasiyet, gerek sensörü ve konforu olan bir oyuncu mousesi arıyorum. Bu mouse tercihlerimin arasından siz alacak olsanız hangisini alırdınız? Önereceğiniz SteelSeries model mouselere açığım. Başka mouse önerirseniz veya saydıklarımın arasından farklı bir mouse seçerseniz kayda almayacağım ona göre yapacağınız tercihi ona göre yapın. Saydığım özelliklere uygun mouse tercihi yapan arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum.

Elinin eni ve boyu kaç cm ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen ona göre öneride bulunabiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı