700 TL fare önerisi

Zowie mouse'lara bakmayı deneyebilirsiniz. Kendinize uygun bir model bulacağınıza eminim.
Kanka o ne biçim bir isim ilk defa duyuyorum ömrümde.Bilinmeyen bir mousenin uzun süre dayanacağını şahsen ben düşünmüyorum.
Elinin eni ve boyu kaç cm ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen ona göre öneride bulunabiliriz.
Claw ve palm şeklinde tutuyorum genelde hocam.

Rival 3 güzel mouse olmasına güzelde. Razer Mamba veya gloriorus model o ile karşılaştırılacak bir mouse olacağını düşünmüyorum.

DeathAdder V2 model o/d Mamba raival 3Üden daha iyi sensör olarak bütçe olarak 500TL cebinde paran kalır F/P olsun diye önermedim DeathAdder v2'yi sebebi isteklerini karşılıyor.

Bu da sensör kalitesinin konusu.

Son düzenleme:
Rival 3 güzel mouse olmasına güzelde. Razer Mamba veya Gloriorus model o ile karşılaştırılacak bir mouse olacağını düşünmüyorum.

Razer Mamba gibi üst sınıf bir mouse varken gidip 250TL'lik mouse tercih etmenizdeki sebep nedir?

500TL'lik bir mouse ve Mamba'nın yanında bu fareyi tercih etmemin nedeni vizyonsuzluk.

DeathAdder V2 kablo, sensör, ağırlık, mouse ayakları, Switch'ler bakımından daha iyi bir mouse.

Mamba Elite'den daha iyi bu bütçe de alına bilecek en iyisi DeathAdder v2.
500TL'lik bir mouse ve Mamba'nın yanında bu fareyi tercih etmemin nedeni vizyonsuzluk.

500TL de DeathAdder V2 almak varken Mamba almak da saçma değil mi?

Geri
Yukarı