700 TL fare önerisi

Bütçe
700
O sorun benim farem de oldu direk çıkardım öyle kullandım rahatsız olmadım aslında.

Daha da ucuz bir fiyata Rival 3 Wireless var fiyatına göre oldukça başarılı bir mouse 459 TL fiyat etiketi ile Amazon'da hatta yeni hesap açıp 40 TL değerindeki indirim kodunu kullanırsanız 419 TL gibi çok iyi bir fiyata geliyor.

Daha da ucuz bir fiyata Rival 3 Wireless var fiyatına göre oldukça başarılı bir mouse 459 TL fiyat etiketi ile Amazon'da hatta yeni hesap açıp 40 TL değerindeki indirim kodunu kullanırsanız 419 TL gibi çok iyi bir fiyata geliyor.
Forumda scroll tusunda sorun yasayanlar olmus.

Çok fazla mouse önerisi var iyice karıştı aklım.
Şimdi bir toparlayalım FPS oyuncusuyum fareyi palm ve claw tutuşu ile tutuyorum oyunlarda palm oluyor farenin kablolu kullanırım kablosuz olsa bile büyük ihtimal ama yine de kablosuz demek özgürlük demek yani fark etmez benim için farelerin sensöz sıralamsını bilmiyorum hangisi daha iyi bunun hakkında bir liste varsa atar mısınız sensörü iyi olsun ve malzeme kalitesi iyi olsunki en az 2 yıl götürsün beni çünkü bir defa Alacağım sonra bozulana kadar devam el ölçülerim de şu şekilde
Orta parmakdan uzunluk 17 18 orta parmak uzunluğu 7 8 avuc 8 9
Bütçeyi biraz artırabilirim belki ama zor.

@BeTas o zaman eliniz için Aerox 3 almayın.
Rival 5, Viper 8khz, yukarıda gelen öneriler, ucuz isterseniz PulseFire Haste...
Bunlardan birine bakın.

Benim ikili:
16499732631583329676375308016788.jpg

Geri
Yukarı