700 TL FPS oyunları için mouse tavsiyesi

Bütçe
700
Yorumlarınız için teşekkür , ederim yazılan her yorumu okuyup inceliyorum.Bu arada el uzunluğum 19.4cm / 9.7cm
Benim el ölçüleri de aynı. Ben palm tutuş kullanıyorum. Deathadder V2 ve Basilisk V2'yi sorunsuz kullanıyorum.
Fazladan tuş ve fonksiyon sebebiyle Basilisk V2'ye geçtim. BF2042, BF1, BF5, World War 3, Pubg oynuyorum.

Razer Deathadder v2 ' nin piyasada çok fazla replika veya çakması bulunuyormuş.Bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz?Orijinal Razer firmaları tarafından üretilmiş mouseu bulmak için nasıl bir yol izlemeliyim?

Ben de kesinlikle bunu öneririm.

Elini masaya koyduğunda avucunun içi hafif boşluk olur bükük durur ya parmaklar. İşte tam o boşluğa oturan ve muazzam bir rahatlık sunan tüm özellikleriyle de üst düzey bir mouse. Ben daha önce hep simetrik ve orta boyda fare kullanırdım. Buna geçince aim vs. daha iyi oldu. Kablosu çok hafif ve rahat. yazılım ile de çok rahat ayarlamalar yapabiliyorsun. Boyut oılarak da karşılaştıraiblmen için bir foroğraf daha atıyorum.

Fiyatı da 400-500 TL arasında dolaşıyor.

Eki Görüntüle 1399894

Eki Görüntüle 1399896

Eki Görüntüle 1399897
Corsair'ın claw performansı nasıl sağ butonlar rahatsız edici düzeyde mi?

Arkadaşlar V2 aldım.Kablosu hoşuma gitti zarif duruyor paracord değil ama paracordumsu birşey kablo tam anlamıyla ben yokum demiyor ama bayağı hafif.Tasarım olarak elime cuk oturdu hiçbir parmak boşta değil.Sensör kısmının kaliteli olup olmadığını anlayabileceğim birşey yaşamadım.Ömrü ne kadar bilmediğim için şuan 6/10 veriyorum mouse'a yaşadığı her yıl için +1 puanı hakedecek.Yani 3 yıl ömrü var ise 9/10 puan veririm bu mouse'a.

Arkadaşlar V2 aldım.Kablosu hoşuma gitti zarif duruyor paracord değil ama paracordumsu birşey kablo tam anlamıyla ben yokum demiyor ama bayağı hafif.Tasarım olarak elime cuk oturdu hiçbir parmak boşta değil.Sensör kısmının kaliteli olup olmadığını anlayabileceğim birşey yaşamadım.Ömrü ne kadar bilmediğim için şuan 6/10 veriyorum mouse'a yaşadığı her yıl için +1 puanı hakedecek.Yani 3 yıl ömrü var ise 9/10 puan veririm bu mouse'a.
Çok uzun süre sana eşilik edeceğine emin olabilirsin. En başarılı ömürlük bir farenin V2 versiyonu sonuçta. Sensör olarak da üzmez. SppedFlex denen bir kablosu vardı sanırım. Gerçekten kablosuz fare gibi kullanmanı sağlıyor diyeiblirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı