700 TL Gaming set önerisi

Ederson

Centipat
Daha fazla  
Selam. Ben kulaklık, mouse ve klavyeli bir Gaming set istiyorum. Rampage gibi bilindik markalar olursa süper olur. Önerilerinizi yazarsanız sevinirim.

Razer set dizelim sana.
RAZER CYNOSA LITE CHROMA - 300 TL
Klavye
RAZER CYNOSA LITE CHROMA TÜRKÇE RGB GAMING KLAVYE - Pckolik
Kulaklık
RAZER KRAKEN X 7.1 KABLOLU SİYAH MULTI-PLATFORM GAMING KULAKLIK - 500 TL

Bütçe arttırabilirsen kulaklıkta Razer BlackShark V2 X Gaming Kulaklık - 630 TL
Mouse
RAZER DEATHADDER V2 MINI CHROMA RGB GAMING MOUSE - 200
ya da
RAZER VIPER MINI RGB KABLOLU OYUNCU MOUSE - 200 TL

Kraken alırsan komple set - 1000 TL olur.
Blackshark V2 X alırsan - 1130 TL olur.

Hocam marka konusunda pek bilgili değilim. Güzel değil mi bu üç şey? Kulaklığın markasını ve klavyenin markasını pek bilmiyorum.

Razer set dizelim sana.
Razer Cynosa Lite Chroma - 300 TL
Klavye RAZER CYNOSA LITE CHROMA TÜRKÇE RGB GAMING KLAVYE - Pckolik

Razer Kraken X 7.1 KABLOLU SİYAH MULTI-PLATFORM Gaming KULAKLIK - 500 TL

Bütçe arttırabilirsen kulaklıkta Razer BlackShark V2 X Gaming Kulaklık - 630 TL

Razer DeathAdder V2 Mini Chroma RGB Gaming MOUSE - 200
Ya da
Razer Viper Mini RGB KABLOLU OYUNCU MOUSE - 200 TL

Kraken alırsan komple set - 1000 TL olur.
Blackshark V2 X alırsan - 1130 TL olur.

Üzmez beni değil mi reiz? Valorant gibi oyunlarda falan ses kasmak için iyi bir sistemdir umarım

Razer, ilk mesajında bahsettiğin merdiven altı markalardan değildir. 700-1000 Tl civarı bütçe ile kaliteli ve sıkıntısız toplanabilecek en iyi setlerden biridir.

Daha ucuz bir şey istersen bunlara da bakabilirsin:

Fakat BlackShark V2'lik Razer seti öneririm.

Hocam marka konusunda pek bilgili değilim. Güzel değil mi bu üç şey? Kulaklığın markasını ve klavyenin markasını pek bilmiyorum.

Üzmez beni değil mi reiz? Valorant gibi oyunlarda falan ses kasmak için iyi bir sistemdir umarım.

Seni üzer hocam. Ses kasmak için istiyorsan üzer. Dediğin bütçe tek kulaklık için bile çok az. Çok iyi kalite bir şey istiyorsan 3 parçaya bütçeni 4500-5000'e çekmeni tavsiye ederim. Bu bütçeyi 3 ürüne ayırırsan neden ses kasamıyorum demeyeceksin.

Seni üzer hocam. Ses kasmak için istiyorsan üzer. Dediğin bütçe tek kulaklık için bile çok az. Çok iyi kalite bir şey istiyorsan 3 parçaya bütçeni 4500-5000'e çekmeni tavsiye ederim. Bu bütçeyi 3 ürüne ayırırsan neden ses kasamıyorum demeyeceksin.
Herkesin bütçesi 4500-5000 değil malesef ülkemizde. Bütçesi buysa arkadaşın vermiş olduğum ürünler yeterli gelecektir arkadaşa. Arkadaş 700 tl dedi , bizde 200 300 ekleme yaparak 1000 TL'ye çekerek minimum ses kasabileceği ekipmanlar önerdik. Önerdiğimiz ürünlerde rampage,james donkey, değildi. 4500-5000 bütçeye çıkması gerekmiyor oyunlarda ses kasabilmesi için.

Yeni konular

Geri
Yukarı