700 TL günlük işler için ekran kartı önerisi

Bütçe
700 TL
Peki model araştırırken R5 220 ve HD5450 gördüm, onlar tercih edilebilir mi?
R5 220 artık adı çıkmış bir kart. Senelerdir yemediği laf kalmamıştır muhtemelen. Ben önermem. Ama "Neden?" diye soracak olursanız aklıma spesifik bir cevap gelmiyor.
HD5450 ile de driver sorunları yaşayabilirsiniz. Oyun oynamayacaksınız ama Minecraft'ta bile sıkıntı çıkaran bir kart, HD5450.

GT710 veya GT730 daha yatkın bir seçenek gibi geliyor bana.

R5 220 artık adı çıkmış bir kart. Senelerdir yemediği laf kalmamıştır muhtemelen. Ben önermem. Ama "Neden?" diye soracak olursanız aklıma spesifik bir cevap gelmiyor.
HD5450 ile de driver sorunları yaşayabilirsiniz. Oyun oynamayacaksınız ama Minecraft'ta bile sıkıntı çıkaran bir kart, HD5450.

GT710 veya GT730 daha yatkın bir seçenek gibi geliyor bana.
Evet, dediklerinizden sonra almak pek mantıklı gelmedi, biraz daha araştıracağım, yoksa GT 710 veya 730'da karar kılacağım.

Yeni bir sistem topluyorum fakat malum ekran kartı fiyatları çok yüksek olduğundan şimdilik toplayacağım sisteme sadece görüntü alabileceğim, günlük işlerimi yerine getirebileceğim bir ekran kartı istiyorum, bütçem 700 TL fakat biraz artabilir. Ayrıca ikinci el istemiyorum.
Bi 200-300 arttırıp 1030 alabilirsiniz. Gigabyte GT 1030 GV-N1030D4-2GL 64 Bit DDR4 2 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

@hKimera Evet daha iyi bir model çıkmadı.

Peki bu 3 modelden hangisini önerirsiniz, Seclife olan daha güçlü fakat markayı ilk defa duyuyorum.

@hKimera Evet daha iyi bir model çıkmadı.

Peki bu 3 modelden hangisini önerirsiniz, Seclife olan daha güçlü fakat markayı ilk defa duyuyorum.
Küçük bir araştırma sonucunda (pek kapsamlı değil), Asus'un daha iyi bir seçenek olduğunu gördüm. MSI için çok fazla bilgi verilmemiş.
Seclife markasını ben de daha ilk defa duyuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı