700 TL günlük kullanım içim Bluetooth mouse önerisi

Bütçe
700TL

EQUARIA

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Elektronik Mühendisliği
Sadece sürükle bırak ya da internette dolaşma tarzı şeylerde kullanacağım. En önemli kriterim sensörün saçmalayıp durmaması ve sürükleme yaparken basılı tuttuğum şeyin bir anda tıklama algılanmadığından yok olmaması. Yani kaliteli ve sorunsuz bir mouse arıyorum. Ergonomik olursa mükemmel olur. Pilli ya da şarjlı fark etmez ama pilli olursa daha iyi olur diye düşünüyorum. Logitech Pebble var aklımda ama ergonomik olmaması ve avcumu doldurmayacak olması sebebiyle çok da sıcak bakamıyorum. Bu arada mousepad kullanmıyorum. O yüzden sensörün saçmalamaması için iyi bir sensör olması önemli. Ayrıca masanın yüzeyi her zaman pürüzsüz olmuyor ve masanın rengi beyaz.

Böyle birşey yeter hocam günlük kullanım için.
Ergonomik değil ve küçük hocam. Bir de sensörüyle sıkıntı çektim bu mouseta. Başka öneriniz varsa açığım.

Logitech M650 Signature modeline baktınız mı? Büyük ve orta olarak 2 farklı boyutu mevcut ve benim en sinir olduğum şeylerden olan orta teker bozulmasına karşı dayanıklı gibi. Ayrıca tuşları da çok sessiz.

Logitech M650 Signature modeline baktınız mı? Büyük ve orta olarak 2 farklı boyutu mevcut ve benim en sinir olduğum şeylerden olan orta teker bozulmasına karşı dayanıklı gibi. Ayrıca tuşları da çok sessiz.
Hoşuma gitti. Dikkate alacağım. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı