700 TL Hikayeli Oyun için Kulaklık Önerisi

Ama farketmez ki stüdyo kulaklığı düz ses veriyo nötr oyun için ayarlanmiyor ki bu kulakliklar
Öyle bir şey yok. Her stüdyo kulaklığı düz ses vermiyor, çoğunun ses profili farklı. Oyunda da kullanırsın müzikte de.
@Drachaos söyledikleriniz doğru mu acaba çünkü forumda tam tersini bağıra bağıra söyleyenler var bende şaşırdım.

Bende sizin gibi düşünüyorum o yüzden uzak durdum o kulaklıklardan.
Aynen. Öyledir kesin.

Ama farketmez ki stüdyo kulaklığı düz ses veriyo nötr oyun için ayarlanmiyor ki bu kulakliklar
O kadar istemiyorsan dediğim gibi Cloud Stinger veya Cloud Silver alabilirsin.

@Drachaos kullandığınız kulaklık daha iyi gibi gözüküyor, sorduğunuz kulaklık ile farkı dengeli olması avantaj ama doyurmuyor insanı ben sizi anlıyorum o yüzden diğerleri pek umursamayabilir.

Biraz bütçe yükseltebilirseniz elinizdekinden daha iyi bir kulaklığa geçiş daha mantıklı duruyor, 700TL bütçe ile maalesef elinizdeki kulaklık ile aralarında fazla bir fark oluşturacak bir model bulamayabilirsiniz.

@Drachaos kullandığınız kulaklık daha iyi gibi gözüküyor, sorduğunuz kulaklık ile farkı dengeli olması avantaj ama doyurmuyor insanı ben sizi anlıyorum o yüzden diğerleri pek umursamayabilir.

Biraz bütçe yükseltebilirseniz elinizdekinden daha iyi bir kulaklığa geçiş daha mantıklı duruyor, 700TL bütçe ile maalesef elinizdeki kulaklık ile aralarında fazla bir fark oluşturacak bir model bulamayabilirsiniz.
Cloud 2 kotumu

@Drachaos size kötü demedim sadece elinizdeki kulaklıkta yeterli gelebilir dedim, arada bir fark hissedersin ama elinde ki kulaklığın hakkını yememek gerekir sen sonuçta tecrübe etmişsin.

Birisinde 7.1 sanal çevresel ses var, elindeki kullandığın kulaklıkta yok.

@Drachaos işte demek istediğim buydu doyurmuyor yeterli gelmiyor, keşke elimde yeterince size yardımcı olabileceğim deneyimlerim olsa aktarabilsem maalesef diğerlerinin insafına kaldınız.

Hayırlı sabahlar dilerim ben biraz dinlenmek istiyorum, sizden ricam açtığınız konuyu 1. sayfadan itibaren tekrar sıra sıra okuyup düşünmeniz ondan sonra araştırma yapıp karar vermenizdir.

Yanlış.

Hayır, kaliteli bir stereo her zaman düzgün olmayan bir 7.1'dan daha iyidir. Özellikle 700 - 600 TL gibi bir bütçede. James Donkey veya Gamepower almasını ummuyorsundur umarım?

Ne alakası var? Bu bütçede bulur musun?

Evet, sende 3000 TL'lik bir kulaklık var. Arkadaş 700 TL içerisinde arıyor.

Alakası yok, sadece ses yongasıyla belirtmek imkansız. Daha birçok faktör var ama senin bunları işe katmadığın belli.

Yazılımı bile bütçesinin dışında değil mi o? İnfomusic'de var sadece galiba. Başka yerde varsa link var mı?

Kötü değil ama oyun ve genel kullanım için çok iyi demek yanlış olur. Senin için iyiyse sorun yok.

Attığım yerine aslında bunu düşünebilirsin, hikayeli oyunlarda daha iyi olur:

Bir de yeni pedlere bunların ihtiyacı yok diye biliyorum.
Evet dışında. 21 gün deneme süresi mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı