700 TL klavye önerisi

Bütçe
100-900

RobinToKaro

Decapat
Yer
Bandırma
Daha fazla  
700 TL'ye klavye önerisi. 2. el pahalı klavyele rde var. Sizce 0 ucuz klavye almak mı mantıklı yoksa 2. el pahalı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Evet bu klavye aklımda. Zaten Razer fanı olan bir insanım ama nedense insanlar Razer kaliteyi düşürmüş diyorlar. Bilemedim :/
2. el düzgün bir klavye alın test edip alabilirsiniz.

Resimlerde gerçekten çok güzel ve iddialı klavyler var
Black Widow Elite ile aralarında nasıl bir fark var? Hangisi daha iyi?

Düşünmenize bile gerek yok, ben ve yakın dostum kullanıyoruz, bu fiyata benim gözümde rakipsiz.

Ses konusunda nasıl acaba? Çok fazla rahatsız eder mi 1,2 oda öteden duyulur mu?

Son düzenleme:
Evet bu klavye aklımda. Zaten Razer fanı olan bir insanım ama nedense insanlar Razer kaliteyi düşürmüş diyorlar. Bilemedim :/

Resimlerde gerçekten çok güzel ve iddialı klavyler var
Black Widow Elite ile aralarında nasıl bir fark var? Hangisi daha iyi?

Ses konusunda nasıl acaba? Çok fazla rahatsız eder mi 1,2 oda öteden duyulur mu?
Razer Yeşil

Hissiyat:
Ağır

Klik Sesi: Yüksek

Hareket Kuvveti: 50 cN

Yaklaşık Ömrü: Her switch başına 60 milyon tuş vuruşu

5a65e608b5b62.gif

Cherry’nin mavi switchi ile hemen hemen aynı özelliklere sahip. Yani bu switch, genellikle MOBA ve MMO oyunları için daha uygundur. FPS (first person shooter) oyunları için pek tercih edilen model değildir. Klik sesi yüksektir. Hatta Cherry MX mavi switchten bile daha yüksek klik sesi var diyebiliriz.

Razer Yeşil

Hissiyat:
Ağır

Yaklaşık Ömrü: Her Switch başına 60 milyon tuş vuruşu

5a65e608b5b62.gif

Cherry'nin mavi Switch'i ile hemen hemen aynı özelliklere sahip. Yani bu Switch, genellikle MOBA ve MMO oyunları için daha uygundur. FPS (first person shooter) oyunları için pek tercih edilen model değildir. Klik sesi yüksektir. Hatta Cherry MX mavi Switch'ten bile daha yüksek klik sesi var diyebiliriz.

O zaman tercih etmemem gerek glb. Daha çok FPS oyunları oynarım CS:GO falan. Ne önerirsiniz? Pahalı bir klavye de önerebilirsiniz 2. el uygun bakarım.
Razer Yeşil

Hissiyat:
Ağır

Yaklaşık Ömrü: Her Switch başına 60 milyon tuş vuruşu

5a65e608b5b62.gif

Cherry'nin mavi Switch'i ile hemen hemen aynı özelliklere sahip. Yani bu Switch, genellikle MOBA ve MMO oyunları için daha uygundur. FPS (first person shooter) oyunları için pek tercih edilen model değildir. Klik sesi yüksektir. Hatta Cherry MX mavi Switch'ten bile daha yüksek klik sesi var diyebiliriz.

Teşekkürler bu arada

Sesli olması sorun yaratmazsa Blackwidow V3 iyi bir seçenek olacaktır. Sessiz olmasını istiyorsanız ve yurtdışından alma imkanınız varsa bunu önerebilirim:

Yeni konular

Geri
Yukarı