700 TL klavye önerisi

gorkemxx

Centipat
Daha fazla  
Basım hissi yumuşak, tepki süresi hızlı, tuşları silinmeyecek, uzun süre kullanacağım bir klavye arıyorum. Genelde oyun oynarım ve yazılımla ilgileniririm. Mekanik, mekanik hisli falan hiç fark etmez. Kaliteli olması yeterli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Basım hissi yumuşak, tepki süresi hızlı, tuşları silinmeyecek, uzun süre kullanacağım bir klavye arıyorum. Genelde oyun oynarım ve yazılımla ilgileniririm. Mekanik, mekanik hisli falan hiç fark etmez. Kaliteli olması yeterli.

Corsair'in K55 klavyesi kesinlikle öneririm zaten Corsair malzeme kalitesiyle uzun süre kullanım sağlıyor.

Kullanıyorum gayet güzel.

Corsair'in K55 klavyesi kesinlikle öneririm zaten Corsair malzeme kalitesiyle uzun süre kullanım sağlıyor.

Hocam fiyatı İtopya'da bayağı düşmüş ona da bakabilirsiniz.

Niye hocam 150TL 1.5 yıldır Everest kullanan beni üzdünüz :(

Malzeme kalitesi?

Kullandığınız her şey iyi olmak zorunda değil. Mesela bende Corsair K55 RGB Pro klavyesine sahibim ama o kadar pişmanım ki aldığıma...

Ayrıca arkadaş 700₺ istemiş. O 400₺'lik çöp klavye yüksek bir ihtimalle oyuncak plastiğinden yapılmıştır. Malzeme kalitesi yoktur.

Neden etmez hocam bahsedebilir misiniz biraz?

Öncelikle klavye Full RGB değil ve renkleri canlı göstermiyor. 5 adet bölgesi var ve oradan ayarlıyorsunuz. İkincisi ise hissiyatı ilk başta güzel geliyor ama sonra çok kötü geliyor böyle alışmak değil direkt çok kötü geliyor. Malzeme kalitesi iyi. O konuda bir sorun yok ama RGB sistemi ve hissiyatı çok kötü kesinlikle 700₺ etmez.

Türkiye'de bu 700₺ pahalı ve lüks olsa da Amerika'da sadece 50$ a alınabilecek ekonomik bir klavye olduğunu unutmamak gerek...

Yeni konular

Geri
Yukarı