700 TL klavye tavsiyesi

Bütçe
700

laer

Decapat
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu ürünü gördüm hatta aşırı yükseldim ancak membran olduğunu öğrendim. Onun için emin olamıyorum. Logitech g213'e dahi o fiyata membran alınmaz diyenler varken 650 tlye membran almaktan korkuyorum.

Bu da güzel klavyedir isterseniz YouTube'dan falan da araştırabilirsiniz çok olumsuz yönünü duymadım açıkçası.Ayrıca bütçenizin de çok altında geriye kalan para da size kalmış olur.

MSI Vigor GK50-Elite kullanıyorum. Kendisinden bayağı memnunum. Kailh White Box switch kullanıyor. Fakat RGB manyağı iseniz pek önermem. Ama benim gibi sabit bir renkte kullanıyorsanız ışıklandırması yeterince iyi.

Bu da güzel klavyedir isterseniz YouTube'dan falan da araştırabilirsiniz çok olumsuz yönünü duymadım açıkçası.Ayrıca bütçenizin de çok altında geriye kalan para da size kalmış olur.
Hocam bu klavyeyi birkaç marka çinden alıp logo basıyor. Philips olduğuna bakmayın, kesinlikle çöp. Klavye olarak şu an kullandığım Asus Tuf Gaming K3'ü tavsiye ederim.

Hocam bu klavyeyi birkaç marka çinden alıp logo basıyor. Philips olduğuna bakmayın, kesinlikle çöp. Klavye olarak şu an kullandığım Asus Tuf Gaming K3'ü tavsiye ederim.
Kral benim uzun kullanma deneyimim olmadı fakat 3-4 tane arkadaşım şu anda bu klavyeyi kullanıyor ve gayet memnunlar Asus Tuf Gaming K3 de güzel klavyedir ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı