700 TL klavye tavsiyesi

OnurKrkc

Hectopat
Merhabalar ortalama bütçem 700 civarı. Bu fiyatlara hangi klavyeleri alabilirim? Önceliğim çok sesli olmaması. Blue Switch gibi şıkır şıkır bir klavye istemiyorum. Switch'leri kaliteli olsun hemen bozulmasın. Kemove Snowfox61'i çok beğenmiştim fakat beyaz olanını bulamadım. Bulsam da çok pahalılardı. Almışken bu tarz alayım diyorum. Hem ileride özelleştirme şansım da olur. Fakat illaki bu tarz olacak diye bir şey yok. Türkiye'den de tavsiyeler bekliyorum. Klavyeyi beğenirsem bütçeyi biraz daha artırabilirim.

EgeN7

Hectopat
Yer
Bursa
Şu an tam 699 TL'ye indirimde 2 klavye bulunmakta:

Ben de ikisi arasındayım. Karar veremiyorum.

KS
KS
OnurKrkc

OnurKrkc

Hectopat
Şu an tam 699 TL'ye indirimde 2 klavye bulunmakta:

Ben de ikisi arasındayım. Karar veremiyorum.

Corsair olanı nedense bir türlü sevemedim hoşuma gitmedi. HyperX aklımda. Şu an XPG Summoner de 600 TL ile indirimde. Fakat Blue Switch olduğundan dolayı onu pek almayı düşünmüyorum. Başka tavsiyeleri olanlar varsa bekliyorum.

Cristo20

Picopat
Yer
Denizli
Redragon K630 Dragonborn %60 kablolu RGB oyun klavyesi, 61 tuşlu kompakt mekanik klavye, dokunsal kahverengi şalterli, Pro sürücü desteği, beyaz : Amazon.com.tr: Bilgisayar Redragon markası göz ardı edilmemeli bence kumara K552 önerecektim ama kalmamış sanırım şu an dünyada en çok satılan mekanik klavye olarak geçiyor inceleme videolarında bu modelinde beyazı gayet güzel hoş duruyor seçenekler şöyle beyaz+rgb//siyah+rgb diğer seçeneklerde beyaz mor ışık ve siyah mor ışık fiyat farkı o yüzden.

Yukarı