700 TL Klavye ve Kulaklık Önerisi

BarneY

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba iyi sosyaller. Klavye ve kulaklık almayı düşünüyorum ikisi için de ayrı ayrı bütçem maksimum 700 TL.

Klavye olarak aklımda Corsair K70 RGB MK.2 modeli var.

Kulaklık olarak karar verememiş durumdayım. Önerilerinizi bekliyorum.

Klavye olarak kesinlikle bunu öneririm : ASUS Cerberus Mech RGB Red Switch Mekanik Gaming Türkçe Q Klavye

Kulaklık olarak ise bunu tavsiye ederim : HyperX Cloud II 7.1 Kırmızı Gaming Kulaklık

İkisi de çok kaliteli ürünler ve şuanda indirimdeler.

Önerdiğiniz klavye Gameesktra mağazasında şu an 439 TL'ye satılıyor. Benim için bilek desteği önemli bir unsur o yüzden Corsair K70 MK.2 modeline bakıyordum.

Cloud II kulaklığa 700 TL vermek hiç mantıklı gelmiyor maalesef :(

K70 MK2’yle Rog Strix Flare’yi kullanma firsatim oldu, birbirlerine cok yakin ikisi de ust seviye klavyeler ikisi de uzmez butcenize uygun olani alabilirsiniz. Corsair’in RGB profilleri cok daha fazla. Benim tercihim K70’ten yana olmustu.

K68 hakkında bilginiz var mı peki ? Sesi daha düşük diyorlar benim için düşük olması bir avantaj. Bir de Corsair Void almayı düşünüyorum, bu konuda bir fikriniz var mı acaba ? Steel Series Arctis 5 ile Asus Rog Fushion 500 de hoşuma gidiyor fakat Fushion biraz fazla pahalı sizce tercihimi ne yönde kullanmalıyım

K68 hakkında bilginiz var mı peki ? Sesi daha düşük diyorlar benim için düşük olması bir avantaj. Bir de Corsair Void almayı düşünüyorum, bu konuda bir fikriniz var mı acaba ? Steel Series Arctis 5 ile Asus Rog Fushion 500 de hoşuma gidiyor fakat Fushion biraz fazla pahalı sizce tercihimi ne yönde kullanmalıyım
Uzun suredir Arctis 5 kullanicisiyim, 2 gun once Void Pro Wireless’e gectim. Ses anlaminda Void Pro cok daha iyi. Fakat Arctis 5’ten rahat degil. Suan alisma surecindeyim. Oyun disinda film ve muzik performansi da gayet iyi bana gore, tavsiye ediyorum. Iyi ki gecmisim diyorum.

Uzun suredir Arctis 5 kullanicisiyim, 2 gun once Void Pro Wireless’e gectim. Ses anlaminda Void Pro cok daha iyi. Fakat Arctis 5’ten rahat degil. Suan alisma surecindeyim. Oyun disinda film ve muzik performansi da gayet iyi bana gore, tavsiye ediyorum. Iyi ki gecmisim diyorum.

Hangi fiyata aldınız acaba, 900 civarı fiyat biraz fazla da alabilir miyim bilemiyorum maalesef.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı