700 TL Koltuk Önerisi

Tgrkk

Hectopat
Boyum 2 metre kilom 130KG civarında hem çalışmak hem de oyun oynamak için bir koltuk arıyorum ancak boyum ve kilom dolayısıyla fiyatlar hayli artıyor piyasayı araştırdım ancak fiyatlar bütçeme uymadı bildiğiniz veya kullandığınız kaliteli ofis veya oyuncu koltukları varsa yazabilir misiniz? Bütçe olarak 1000TL'den ucuz bir şey arıyorum. 700 civarı olursa iyi olur.

Şuan mağaza satış fiyatı 900 TL. Başka modellerde var. 1-2 ay önce fiyatı 750TL idi. Bu attığım model XDrive 15'Li ile aynı diyebilirim. Kaliteli malzeme kullanıyorlar ama son zamanlardaki yaptıkları zamlar kötü oldu.

Başka bir model bulursanız bu fiyata veya aldığınız bir koltuk olursa paylaşın lütfen.

Ikea'da güzel sağlam modeller var.

Evet sağlam modeller var ancak destekli olanlar 1500'den başlıyor.
Şu an mağaza satış fiyatı 900 TL. Başka modellerde var. 1-2 ay önce fiyatı 750TL idi. Bu attığım model xDrive 15'li ile aynı diyebilirim. Kaliteli malzeme kullanıyorlar ama son zamanlardaki yaptıkları zamlar kötü oldu.

Başka bir model bulursanız bu fiyata veya aldığınız bir koltuk olursa paylaşın lütfen.

Bu modele baktım daha önce ama ağırlıkla ilgili açıklamayı okursanız firmanın ürünün arkasında durmadığını görebilirsiniz ama yine de listeye aldım.

Geri
Yukarı