700 TL kulaklık önerisi

DarkFEAR33

Hectopat
400TL'lik bütçeye düzgün kulaklık olmadığı için ekleyip 700TL'ye çıkardım. 700 TL'ye kafa bandı olmayan düzgün bir kulaklık önerebilir misiniz lütfen? Ve mümkünse 3.5Mm'lik bağlantı olmasın anakartım galiba yeterli değil. Kulaklıkta ses kartı olursa sevinirim.

400TL'lik bütçeye düzgün kulaklık olmadığı için ekleyip 700TL'ye çıkardım. 700 TL'ye kafa bandı olmayan düzgün bir kulaklık önerebilir misiniz lütfen? Ve mümkünse 3.5Mm'lik bağlantı olmasın anakartım galiba yeterli değil. Kulaklıkta ses kartı olursa sevinirim.
@enonertetanem reis yardımcı olacaktır.

Bende bu durumdan şikayetçiydim. Ku.

MH630 al.

Anakartın kötüymüş de ses kalitesi iş görür. Laptoplar bunları kolayca güçlendiriyor, seninki niye güçlendirmesin?

Bende bundan şikayetçiydim kullandığım laptop HP Omen yeni versiyondu ve sesi çok mükemmel veriyordu. Ama masaüstüne geçince kulaklığımın sesi bayağı kötüleşti. Bu arada şu an kullandığım kulaklık Razer Electra v2.

Bende bu durumdan şikayetçiydim. Ku.

Bende bundan şikayetçiydim kullandığım laptop HP Omen yeni versiyondu ve sesi çok mükemmel veriyordu. Ama masaüstüne geçince kulaklığımın sesi bayağı kötüleşti. Bu arada şu an kullandığım kulaklık Razer Electra v2.
Laptopun ses kalitesi masaüstünden daha iyi olabilir, sonuçta ucuz değil.

Güçlendirmekte sorun yaşıyor mu? Hayır.
Ses kalitesinde fark var mı? Evet.
Yani alırsan bir şey olmaz.

Ama USB istiyorsan MH650 bakmak isteyebilirsin.

Laptopun ses kalitesi masaüstünden daha iyi olabilir, sonuçta ucuz değil.

Güçlendirmekte sorun yaşıyor mu? Hayır.
Ses kalitesinde fark var mı? Evet.
Yani alırsan bir şey olmaz.

Ama USB istiyorsan MH650 bakmak isteyebilirsin.

Hocam MH630 alıp USB çeviriciyle bağlasam USB'li MH650 gibi performans alabilir miyim? Ve anakartımın ses yongası MH630'a yeterli mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı