700 TL kulaklık önerisi

Bunu alabilirsiniz o zaman.

Cloud 2'nin 7.1 için dip ses sorunları ile çatışıyorsun. Ayrıca babaanne oldu, anneanne oldu, dede oldu eskidi artık.

Neden mi meşur oldu, Cloud 2'den daha yeni, 7.1 noktasında daha iyi bir performansı bulunmakta, ses kartı çok daha iyi bunlar yeterli mi sizce?
Benim de gönlüm HS60 PRO'dan yanaydı zaten. Ama birkaç olumsuz konu görünce tırstım. Danışmak istedim. O zaman 650-700 arası HS60 PRO, 700-800 arası Kraken TE mi tercih etmem mantıklı olacaktır?

HS60 Pro bunların yanında düşük kalıyor, bence Precog en mantıklısı.
Haklısın fakat konu sahibinin bütçesini aşıyormuş. Ben de aynı şeyi düşünüyorum, fakat 700'ü aşmamak şartıyla HS60 Pro da ses kartlı güzel bir kulaklık. Aynı bütçede ses kartlı üst düzey başka bir kulaklık var mı bilmiyorum :/

O zaman bütçeyi yükseltmeye çalışacağım.
En mantıklısını yapıyorsunuz.

Haklısın fakat konu sahibinin bütçesini aşıyormuş. Ben de aynı şeyi düşünüyorum, fakat 700'ü aşmamak şartıyla HS60 Pro da ses kartlı güzel bir kulaklık. Aynı bütçede ses kartlı üst düzey başka bir kulaklık var mı bilmiyorum :/

En mantıklısını yapıyorsunuz.
Peki bütçe yükselttim diyelim. Precog ve Kraken TE arasındaki farklar nelerdir?

Neden mi meşur oldu, Cloud 2'den daha yeni, 7.1 noktasında daha iyi bir performansı bulunmakta, ses kartı çok daha iyi bunlar yeterli mi sizce?

Ses konusunda yeni demek daha iyi demek değildir. Cloud 2'nin eski bir model olması onu kötü kulaklık yapmaz, hele bence Kraken'den hiç kötü yapmaz. Ses kartı da berbat 7.1'i de, sesi boğuklaştırmaktan başka işe yaramadı. Her neyse ses konusu göreceli olduğundan yine de çok bir şey demek istemiyorum. İkisini de kullandım bu arada, Cloud 2'yi hala kullanıyorum ve Cloud 2 Wireless'ta aldım ve o da Arctis 7 Wireless'tan (Bunu da kullandım) daha iyi "bence".

@Alfakatano dostum bütçeni Cloud 2 için yükselt ve keyfine bak. Ben zamanında çok araştırdım bu işleri, en son Cloud 2 aldım ve acayip memnunum. Logitech G Pro X'ten (Bunu da kullandım) bile daha iyi. İadeyi sorun etmeyecek bir yerden Cloud 2 al ve dene, bence iade etmene gerek kalmayacak ama belli de olmaz, sevmeyenler var hala Cloud 2'yi, belki sen de sevmezsin. Eski model olmasına takılma, ben de zamanında bu yanılgıya düştüm. Bunun yanında CM MH 751 veya 752 bunlardan biri ses kartlıydı onu alabilirsin, kendim denemedim not düşeyim, sadece çok övgü aldığını gördüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı