700 TL kulaklık önerisi

C0ntorium

Hectopat
Daha fazla  
700 TL civarı bilgisayar kulaklığı bakıyorum. Arctis 3 baktım biraz bütçeyi aşarak ama ses kalitesini beğenmeyenleri gördüm. CH321 ses kalitesini genel olarak beğenmişler ancak onun da konforlu olmadığını söylemişler. Genel olarak arka planda müzik dinlemek ve Discord'da takılmak için kullanacağım. FPS oyunları pek oynamıyorum. Ses kalitesi tatmin edecek kulaklık önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
700 TL civarı bilgisayar kulaklığı bakıyorum. Arctis 3 baktım biraz bütçeyi aşarak ama ses kalitesini beğenmeyenleri gördüm. CH321 ses kalitesini genel olarak beğenmişler ancak onun da konforlu olmadığını söylemişler. Genel olarak arka planda müzik dinlemek ve Discord'da takılmak için kullanacağım. FPS oyunları pek oynamıyorum. Ses kalitesi tatmin edecek kulaklık önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

Rampage ister misin bilmiyorum ama drop Plus'tan çok memnunum.

HD668B veya birazcık daha arttırabilirseniz SR850. 850, 668B'ye göre daha sağlam.
Oyuncu olsun istiyorsanız Astro A10.
Öneriniz için teşekkürler. Önerdiğiniz kulaklıklara baktım Astro a10 amazon prime da 360 tl şuan, gayet de uygun fiyatı. Arctis 3 hakkında da değerli yorumlarınızı alabilir miyim? Bugün foruma bakmamış olsam onu alıcaktım çünkü. Ses kalitesi çok üzer mi beni?
Öneriniz için teşekkür ederim. Bu kulaklık da hoşuma gitti. Konfor açısından nasıldır? 6-8 saat kullanımda ağrı yapar mı?
Bir de bu modelde mikrofon çıkartılabiliyor mu? Yoksa sabit mi?

Son düzenleme:
HD668B veya birazcık daha arttırabilirseniz SR850. 850, 668B'ye göre daha sağlam.
Oyuncu olsun istiyorsanız Astro A10.
HD681 indirimde şu an. HD668B yerine alınabilir.

@C0ntorium Bu arada bu kulaklıklarda mikrofon yok. O yüzden işinize yaramaz. BlackShark V2X ve Astro A10 arasından tercih yapabilirsin.

Son düzenleme:
HD681 indirimde şu an. HD668B yerine alınabilir.

@C0ntorium Bu arada bu kulaklıklarda mikrofon yok. O yüzden işinize yaramaz. BlackShark V2X ve Astro A10 arasından tercih yapabilirsin.
BlackShark V2X hoşuma gitti ama mikrofonu sabitmiş, yukarıda kalkmıyor sabit kalıyor. O biraz rahatsız edebilir. Arctis 3 hakkında ne düşünüyorsunuz?

BlackShark V2X hoşuma gitti ama mikrofonu sabitmiş, yukarı da kalkmıyor sabit kalıyor. O biraz rahatsız edebilir. Arctis 3 hakkında ne düşünüyorsunuz?
SteelSeries'te önerdiğim iki ürün var ikisi de bütçenin 2 katı fiyatta o yüzden boş ver. Arctis 3 alınmaz.

BlackShark V2X i baya baya düşünüyorum şuan almayı ama şu mikrofon çok rahatsız eder mi acaba? Hep gözümün önünde olucak gibi çünkü.
Ben Logitech G PRO kullanıyorum, mikrofonu sökülebilir olmasına rağmen 1 kere sökmedim. Aşağı veya yukarı kaydırınca rahatsız etmez bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı