700 TL mekanik klavye önerisi

Bütçe
700 civari
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar yeni mekanik klavye alacağım, beni uzun zaman götürebilecek klavye lazım. Bilek destekli ariyorum.
Aklımda Redragon K582 var ama onda da bilek desteği yok. Bu fiyatlara K512 var o mekanik hisli hem de sorun çıkarmaz diye düsünüyorum. Sizin önerileriniz nedir?

Arkadaşlar yeni mekanik klavye alacağım, beni uzun zaman götürebilecek klavye lazım. Bilek destekli ariyorum.
Aklımda Redragon K582 var ama onda da bilek desteği yok. Bu fiyatlara K512 var o mekanik hisli hem de sorun çıkarmaz diye düsünüyorum. Sizin önerileriniz nedir?
bilek destekli bu fiyatlara zor ancak blue switch sorun cikartmaz dersen bu var bende suan

K512 alınabilir. K582 modeli de alınır. Bilek desteği olan klavye çok zor bu fiyata.

Bunu da düşünebilirsiniz.

Hocam şuan yazdığım klaveye 6aydır kulanıyorum genelde gamepower klavyelerde tuşlar bir süre sonra basmama sorunu olur fakat bunda öyle bir şey yok, bilek desteği yok fakat fiyatıda çok uygun.

K512 alınabilir. K582 modeli de alınır. Bilek desteği olan klavye çok zor bu fiyata.

Bunu da düşünebilirsiniz.

Yurt dışı sıkıntı değilse bunu al.
Mizar MZ60 da alabilirsiniz(aydınlatması daha iyi blitzwolfa göre) 2. el sitelerinde sıfır satan satıcılar var boyutu sıkıntı olmazsa.
Ya da bilek desteğide olan Calypso.
Gamepower'ın tek iyi klavyesi.

Geri
Yukarı