700 TL Mekanik Klavye

Maximum 700 TL olacak şekilde klavye önerilerinizi bekliyorum bilek desteği pek önemli değil. Yazılımı da olmak zorunda değil ama mümkünse klavye tuşları ile yönetilebilen opsiyonları vs. olursa daha iyi olur tek renk olmasından. Switch olarak Red, brown harika olur mümkünse Cherry Switch çok memnun eder beni. Önerilerinizi bekliyorum.

HyperX Alloy Fps kullanıyorum tavsiye ederim ben aldığımda 300tl idi şu an fiyat dediğiniz rakamda ortalama, yazılım desteği yok benim de ihtiyacım yok öyle bir desteğe onun için tercih ettim, metal kasa ve tuş hissiyatı çok güzel ve çok hızlı tepkimesi düşünürseniz memnun kalacağınız bir klavye, fps oyunları da oynuyorsanız idealdir. Steelseries Apex 150'yi de çok seviyorum programlanabilir tuş var onda. Marka olarak bir de Razer önerebilirim modellerine tam hakim değilim fakat sağlam olduğunu biliyorum kalitesi tartışılmaz.

HyperX Alloy Fps kullanıyorum tavsiye ederim ben aldığımda 300tl idi şu an fiyat dediğiniz rakamda ortalama, yazılım desteği yok benim de ihtiyacım yok öyle bir desteğe onun için tercih ettim, metal kasa ve tuş hissiyatı çok güzel ve çok hızlı tepkimesi düşünürseniz memnun kalacağınız bir klavye, fps oyunları da oynuyorsanız idealdir. Steelseries Apex 150'yi de çok seviyorum programlanabilir tuş var onda. Marka olarak bir de Razer önerebilirim modellerine tam hakim değilim fakat sağlam olduğunu biliyorum kalitesi tartışılmaz.
Bildiğim kadarıyla apex 150 membrane bir klavye onun haricinde dediklerinize göz attım teşekkürler.
Rampage KB R96 Ultimate optic Switch'leri vardır iyi bir klavyedir onlarca efekti vardır su geçirmez bilek desteği bulunan bir klavyedir 396 TL gibi bir fiyattadır.
Rampage, gamepower gibi markaların bir süre sonra yay sesi çıkardığını işitmiştim biraz takıntım olan bir durum ama göz atacağım teşekkürler.

Geri
Yukarı