700 TL mouse önerisi

Bütçe
700

sefaeddz

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
INTEL CORE I3-12100F
GIGABYTE H610M-H
XFX RX-570
16GB RIPJAWS 3000MHZ RAM
THERMALTAKE LITEPOWER 550W PSU
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar 700TL bandında güzel bir mouse önerebilir misiniz?

Logitech 403 olabilir. Ama alacaksan türkiyeden alma çünkü 1500-2000 civarında türkiyede ama BestBuy'dan kargo ile sanırsam 700-800 gibi bir şeye geliyor. Birazcık gelmesi zaman alabilir ama kendim de kullandım çok güzel bir mouse.

Arkadaşlar 700TL bandında güzel bir mouse önerebilir misiniz?
Fury Z harici güzel bir fare yok bu bütçede. Ürünün orijinali Pwnage Symm Wireless'tır, Amerika'da Xenics Titan Gx Air diye geçiyor. İroncat Symm yazarak da ürüne ulaşabilirsiniz.

Logitech 403 olabilir. Ama alacaksan türkiyeden alma çünkü 1500-2000 civarında türkiyede ama BestBuy'dan kargo ile sanırsam 700-800 gibi bir şeye geliyor. Birazcık gelmesi zaman alabilir ama kendim de kullandım çok güzel bir mouse.
Önerdiğiniz fareler iyi değil. İğrenç skatezler, kablolar, switchler ve ağırlar. Fury Z varken alınmaz.

Arkadaşlar pubg ve rust oynuyorum, tutuşum palm , el boyutum ise 19cm ve hafif bir mouse önceliklerim arasında. Şu anki mousem corsair harpoon ve çok küçük geldiği için değiştirmek istiyorum.

Arkadaşlar pubg ve rust oynuyorum, tutuşum palm , el boyutum ise 19cm ve hafif bir mouse önceliklerim arasında. Şu anki mousem corsair harpoon ve çok küçük geldiği için değiştirmek istiyorum.
Glorious model o kablolu öneririm 734 TL ama 700 e de bulana bilir.

Geri
Yukarı