700 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Baslar bir odayı kullanıyor orta ve yüksek sesler diğer odayı kullanıyor. Özetle sesler aynı yerden çıkmadığı için birbirlerine dolanıp toplu bir şekilde gelmiyor böylece daha temiz bir sonuç alıyorsunuz.
Markayı kötülemek için söylemiyorum yanlış anlaşılmasın zaten bu fiyat seviyesinde de değil ama bir internet cafede gamepower markalı rgb bir oyuncu kulaklığı deneyimleme şansım oldu birkaç ay süresince çeşitli zamanlarda kullandım. Sesleri gerçekten çok yüksek seviyede basları inanılmaz yüksek. Ama ateş ederken diğer sesler gibi kendi silahımın sesleri de çok yüksek geldiği için ses kasmakta gerçekten zorlanıyorsunuz, bütün sesler geliyor ama hepsi birbirinin içinde odaklanmakta zorluk yaşıyorsunuz.

Baslar bir odayı kullanıyor orta ve yüksek sesler diğer odayı kullanıyor. Özetle sesler aynı yerden çıkmadığı için birbirlerine dolanıp toplu bir şekilde gelmiyor böylece daha temiz bir sonuç alıyorsunuz.
Markayı kötülemek için söylemiyorum yanlış anlaşılmasın zaten bu fiyat seviyesinde de değil ama bir internet Cafe'de Gamepower markalı RGB bir oyuncu kulaklığı deneyimleme şansım oldu birkaç ay süresince çeşitli zamanlarda kullandım. Sesleri gerçekten çok yüksek seviyede basları inanılmaz yüksek. Ama ateş ederken diğer sesler gibi kendi silahımın sesleri de çok yüksek geldiği için ses kasmakta gerçekten zorlanıyorsunuz, bütün sesler geliyor ama hepsi birbirinin içinde odaklanmakta zorluk yaşıyorsunuz.

İlginiz için çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı