700 TL Oyuncu Kulaklığı Önerisi

hamdi

Hectopat
Daha fazla  
Maksimum 700 TL bütçem var. 2.5 senedir Cloud 2 kullanıyorum. 3 ay önce mikrofonu bozuldu ve haliyle biraz da eskidi. Arkadaşım Chroma 7.1 V2'yi öneriyor, Cloud 2'nin 7.1'inin kötü olduğunu söylüyor. Benim için önemli olan oyunun atmosferini içine çekmem, kulaklığın 7.1'inin iyi olması. Rekabetçi oyunları seven bir insan değilim karakterin ayak seslerini duymam pek de önemsediğim bir şey değil. Chroma 7.1 V2'yi satın alim mi yoksa bu fiyat civarına önereceğiniz başka model var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Belirtilen 2 kulaklık da kötü değil. Cloud 2 başarılı bir ürün.
Kablosuz alternatif isterseniz SteelSeries Arctis 7'ye bakabilirsiniz.

Maksimum 700 TL bütçem var. 2.5 senedir Cloud 2 kullanıyorum. 3 ay önce mikrofonu bozuldu ve haliyle biraz da eskidi. Arkadaşım Chroma 7.1 V2'yi öneriyor, Cloud 2'nin 7.1'inin kötü olduğunu söylüyor. Benim için önemli olan oyunun atmosferini içine çekmem, kulaklığın 7.1'inin iyi olması. Rekabetçi oyunları seven bir insan değilim karakterin ayak seslerini duymam pek de önemsediğim bir şey değil. Chroma 7.1 V2'yi satın alim mi yoksa bu fiyat civarına önereceğiniz başka model var mı?
V2 mikrofon kalitesi çok güzel fakat ağır ve belirli bir zaman sonra başa baskı yapıyor.SS'e geçtikten sonra çok fark vardı.Ama mikrofon kalitesi kesinlikle V2

Cloud 2'yi zaten kullanıyorum ama yeni ürün alacağım zaman farklı bir model almak istiyorum. Önerdiğiniz ürünler bütçemi biraz aşıyor. İşin özü şu anda bütçeme en yakın Chroma 7.1 V2 aklıma takılan nokta ise şu Chroma 7.1 V2 Cloud 2'den daha iyi bir kulaklık mı?

G933 aldıktan sonra söyliyorum ki keşke Chroma v2 alsaydım.
Nedenleri 10 tl lik kulaklık gibi gıcırdıyor. Logitech Gaming Softwere kapanıp duruyor.
Bazenleri açılmıyor kapa aç yapmak zorunda kalıyorsunuz.
Logitech in kulaklıkları çöp diyebilirim, fakat 7.1 i işe yarıyor cs:go gibi oyunlarda basları da güzel.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı