700 TL PUBG için kulaklık tavsiyesi

Bütçe
700 TL

Belome

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Twitch ve YouTube üzerinden yayın açmaya başladım. Fakat özellikle PUBG Mobile oynarken ses kasabileceğim ve yayın yaparken mikrofon olarak da beni tatmin edecek bir kulaklık istiyorum. Bütçe olarak 700 TL'ye kadar çıkabilirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler :)

Kardeş ilk olarak iyi bir kulaklığa ihtiyacın yok çünkü PUBG Mobile oynuyorsun yani herkes bot olduğu için oyun çok kolay. İkincisi neden PUBG Mobile oynuyorsun kardeşim? Çok merak ettim. PUBG beceremiyorum diyorsan geçmiş olsun.

Dostum öncelikle cevabın için teşekkür ederim. Lâkin senin oyununu merak ettim açıkçası. Herkese bot deme cürretini nerden buluyorsun? Ikincisi Pubg beceremeyen kişiler Pubg Mobile oynar diye bir kural var da biz mi bilmiyoruz?

Dostum öncelikle cevabın için teşekkür ederim. Lâkin senin oyununu merak ettim açıkçası. Herkese bot deme cüretini nereden buluyorsun? Ikincisi PUBG beceremeyen kişiler PUBG Mobile oynar diye bir kural var da biz mi bilmiyoruz?

İlk olarak oyundaki insanlara bot demedim. Gerçek insan yerine PUBG Mobile de bot dediğimiz yapay zeka oluyor ve aptal gibi davrandıkları için öldürmesi çok kolay. İkincisi PUBG becerip de PUBG Mobile oynayan insan tanımıyorum. Birkaç dandirik YouTuber da dahil çoğu kişi PUBG beceremediği için PUBG Mobile oynuyor. He ama PC'si kaldırmıyordur falan anlarım onları veya yaşı küçüktür PC'si yoktur PUBG Mobile oynuyordur onları anlarım.

Cooler Master MH-650 7.1 Surround USB RGB Mikrofonlu Oyuncu Fiyatı (hepsiburada.com)

Kardeş ilk olarak iyi bir kulaklığa ihtiyacın yok çünkü PUBG Mobile oynuyorsun yani herkes bot olduğu için oyun çok kolay. İkincisi neden PUBG Mobile oynuyorsun kardeşim? Çok merak ettim. PUBG beceremiyorum diyorsan geçmiş olsun.
Kardeşim adam kulaklık önerisi istemiş sen niye adamın ne oynadığına karışıyorsun. Konuya yardım etmeyeceksen boşa mesaj kirliliği yaratma!

Cooler Master MH-650 7.1 Surround USB RGB Mikrofonlu Oyuncu Fiyatı (hepsiburada.com)

Kardeşim adam kulaklık önerisi istemiş sen niye adamın ne oynadığına karışıyorsun. Konuya yardım etmeyeceksen boşa mesaj kirliliği yaratma!

Ben de kulaklığa ihtiyacın yok dedim ona.
Bu da bir öneri sayılır. (he bir de şu PUBG Mobile oynayan kitleye çok sinir oluyorum. Özellikle küçük çocukların ilgisini kazanmak için PUBG yeri de PUBG Mobile oynayan gereksiz youtuberlara).

Ben de kulaklığa ihtiyacın yok dedim ona.
Bu da bir öneri sayılır. (he bir de şu PUBG Mobile oynayan kitleye çok sinir oluyorum. Özellikle küçük çocukların ilgisini kazanmak için PUBG yeri de PUBG Mobile oynayan gereksiz youtuberlara).
Tamam haklısın PUBG Mobile hakkında düşüncelerim benim de aynı fakat adam yayın yapacağım falan demiş. Sonuçta sadece PUBG oyunu için kullanmayacak ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı