Corde Lio

Hectopat
Arkadaşlar en fazla 700 TL olmak üzere güzel hava sirkülasyonu olan, görünüşü güzel olan, yanında 1x4 fan veren bir kasa istiyorum. RGB ışıklı fanı ve 6-7 tane fan takılabilen kasalardan istiyorum Vatan'dan alacağım yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
xigmatek-650w-astro-en41466-led-fanli-atx-oyuncusi-z.jpg

Xigmatek Astro alabilirsiniz,psu'suz boşunu.

Ya hepinizin önerdiği kasalar çöp. Bak güzel görünmesini istersin tamam da kendi paranı çöpe at daha mantıklı, dediğin kasa en iyi hava sirkülasyonuna sahip, ondan dolayı ona en iyi PSU markası olan Everest alıp yükte 50 dereceyi bile görmezsin, elektirik kesilse bile 2-3 saat kulanırsın o PSU ile...

Hangi kasa en iyi hava sirkülasyonuna sahip anlamadım benim kasa olarak kullandığım şuan Cooler Master Masterbox 5 GM 750W kullanıyorum. Kasama sadece 3 fan takılıyor bu yüzden kasanın içi çok sıcak oluyor bu yüzden kasamı değiştirmek istiyorum söylediğim Cougar marka kasa iyimi sizce 750W 80 Plus sertifikalı PSU'um var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı